Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
To je malo čudno. Ja generalno nemam takva iskustva, danas sam promenio 4 linije i samo troje u te 4 linije nisu nosili masku. A onda se desi da uđem u autobus i da pola autobusa ne nosi masku, onda lepo izađem na sledećoj stanici i sačekam sledeći autobus.
to je super ko moze, ja srecom mogu.

sent from bubamoto

Link to comment

'Студенти у београдском пролазу играју коло и певају песму' ne znači ama baš ništa. Ja vidim desetak idiota, mogli su isto tako da budu doktori nauka, penzioneri, đubretari... Ne bih baš olako diskvalifikovao čitavu studensku populaciju na osnovu ovog glupog tvita.

  • +1 1
Link to comment

Pa s obzirom na to da bese na Kg Univerzitetu dvoje vakcinisano do pre par dana, ostali "cekaju, nisu sigurni, mozda hoce", a i u Studenjaku je pre neko vece rasturena povelika.zurka... nisam sigutna bas kolika je ta diskvalifikacija, a naravno nije potrebno da se svi strpaju u isti kos.



Link to comment

abitno je dal su studenti/kondukteri/fešn blogeri poražavajuća je činjenica da mozga nema ni posle godinu dana i 15ak hiljada preminulih

 

a broj studenata koji su se vakcinisali u studentskoj klinici je takođe poražavajući

 

gledajući raznorazne ankete po tv gde su pitali tu starosnu grupu o vakcinisanju i zaštiti uopšte ovakav klip uopšte ne čudi

 

kada bi se ovih dvadeset mamlazoida kojim slučajem zarazilo i napustilo ovaj svet to bi bila još jedna velika pobeda prirode

 

 

  • +1 5
Link to comment

Moja prijateljica, profesorka na filozofskom iz godine u godinu sve više kuka da joj stižu polupismeni srednjoškolci u velikom broju i da gubi vreme učeći ih gramatici, prilično je frustrirana. Opet, ima sjajne dece, kaže. Nigde ne piše da svi moraju da završe studije, mnogi su na njih jednostavno zalutali. Ovi seljačići svakako jesu.

Link to comment
1 minute ago, Anonymous said:

Moja prijateljica, profesorka na filozofskom iz godine u godinu sve više kuka da joj stižu polupismeni srednjoškolci u velikom broju i da gubi vreme učeći ih gramatici, prilično je frustrirana. Opet, ima sjajne dece, kaže. Nigde ne piše da svi moraju da završe studije, mnogi su na njih jednostavno zalutali. Ovi seljačići svakako jesu.

 

Jedne godine sam sticajem okolnosti prisustvovao prijemnom ispitu na filozofiji dole u Pristini, Monti Pajton govna da jede kakvih sam se stvari u tih par sati naslusao. Ima svega, naravno, ali procenti debila izgleda da zabrinjavajuce rastu na stetu procenta normalnih srednjoskolaca. Izuo me je tip koji je dosao da upise filozofiju a Aristotela je smestio u francuske filozofe druge polovine 19. veka. Jos je specifikovao covek epohu.:laugh:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, munze said:

Kako?.....Ne znam sta mogu da urade. 

 

Jel postoji neka poluga da se potpiše peticija npr 10000 članova u lekarskom društvu da se Nestor i grujičićka goli vežu na magare i pospu katranom i perjem npr? Onako politički neutralno, njih dvoje za početak, ne mora odmah konara ili lončar

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, desboj said:

 

Jel postoji neka poluga da se potpiše peticija npr 10000 članova u lekarskom društvu da se Nestor i grujičićka goli vežu na magare i pospu katranom i perjem npr? Onako politički neutralno, njih dvoje za početak, ne mora odmah konara ili lončar

ali ljudi nece na svoje.

Link to comment
52 minutes ago, Anonymous said:

Moja prijateljica, profesorka na filozofskom iz godine u godinu sve više kuka da joj stižu polupismeni srednjoškolci u velikom broju i da gubi vreme učeći ih gramatici, prilično je frustrirana. Opet, ima sjajne dece, kaže. Nigde ne piše da svi moraju da završe studije, mnogi su na njih jednostavno zalutali. Ovi seljačići svakako jesu.

 

 

Uz dužno poštovanje, imaju baš takve studente kakve zaslužuju. Rasterali su izuzetno kvalitetan kadar, uništili program, doveli ljude poput Nenada Cekića (i to da predaje Primenjenu Etiku, ni manje, ni više). Cekić je, inače, u medjuvremenu napredovao, pa je šef odseka, što su nekad davno (u moje vreme) bili Žunjić ili Zurovac.

 

Pametnom dovoljno.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 29.3.2021. at 0:52, Misko said:

Djoku je narod paetniji, narod je sludjen..

 

Narod je umno poremećeni retardirano debilni imbecil sa kognitivnim poteškoćama ometen u razvoju.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Uz dužno poštovanje, imaju baš takve studente kakve zaslužuju. Rasterali su izuzetno kvalitetan kadar, uništili program, doveli ljude poput Nenada Cekića (i to da predaje Primenjenu Etiku, ni manje, ni više). Cekić je, inače, u medjuvremenu napredovao, pa je šef odseka, što su nekad davno (u moje vreme) bili Žunjić ili Zurovac.

 

Pametnom dovoljno.

 

 

 

 

 

Filozofski ima razne odseke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...