Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

msm na nas se ovo i odnosilo totalno nelogicno, jer nismo s publikom u kontaktu, eno bas svi navalili,al ajd provukli se, takva odluka

nego, otvorise sve i svasta, a situacija katastrofa, zar nisu pricali o poostravanju, kad ono..

 

kapiram da ljudi nemaju zaradu ali sto ne uzmu od nas, javnog sektora i preliju usluznim delatnostima i sl. jbt jel su zivoti tolko jeftini da je profit car

ok, svi bi se bunili, da im vucic oduzima od plate i daje nekom, al deluje sve tako izvodljivo i normalno, da je drusto, ne samo nase, normalno koa sto nije. svako vuce na svoju stranu.

Edited by InvisibleLight
  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, pt 2.0 said:

ako su ludaci, više ih je nego na bilo kom od protesta opozicije od dec 2018 (sa izuzetkom šetnje za olivera) kojima sam prisustvovala. 

da sam opozicija, sela bih pa razmislila dvaput. ili se ugasila. ako se pusti video od ove tačke još se bolje vidi količina ljudi.

 

Anti.thumb.jpg.58cc17b59e3bf18143e401a5dbaae538.jpg

 

Rec je o tome da ovi protesti, kao i oni u Londonu sto sam kacio na opstjo covid temi, odrazavaju duh vremena. Oni nisu politicki vec iznad politike.

 

Nije rec o tome kako ove ljude politicki iskoristiti nego kako, na svetskom nivou, malo oladiti sa 100.000 konfliktnih studija o brazilcu, juznoafrikancu, britancu, jonsonu, sputniku, zeki i ostalima... koje niko ziv ne moze da procesuira a koje, dobdim delom sluzae da biflaju CVijev  istraizvaca i labova, i u "krizne stabove" staviti malo vise sociologa, socijalnih psihologa, komunikatora i novinara i, nakon godinu dana ovog sranja, pronaci nov nacin komunikacije koji ce kod gradjana probudit nadu a ne samo beskonacan strah i depresiju.

  • +1 9
Link to comment
26 minutes ago, Aleksija said:

u dobrom delu frizeraja ce moci da boravi samo frizer/ka :)

to s brojem osoba po kvadratu je sprdnja

ko i ranije, niko nece kontrolisati. bukvalno vazi 'rade' i 'ne rade'

dakle relaxiranje mera, zasluzili smo

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ured-whoa-u-srbiji-stanje-u-srbiji-je-vrlo-ozbiljno/2262766.aspx?fbclid=IwAR1CzQIPrxfjgZve1k0gVXfu7SAnEwJtHqeFzaJZJCaffIOPEPNP0mmJ1HQ

Link to comment
7 minutes ago, Budja said:

 

Rec je o tome da ovi protesti, kao i oni u Londonu sto sam kacio na opstjo covid temi, odrazavaju duh vremena. Oni nisu politicki vec iznad politike.

 

Nije rec o tome kako ove ljude politicki iskoristiti nego kako, na svetskom nivou, malo oladiti sa 100.000 konfliktnih studija o brazilcu, juznoafrikancu, britancu, jonsonu, sputniku, zeki i ostalima... koje niko ziv ne moze da procesuira a koje, dobdim delom sluzae da biflaju CVijev  istraizvaca i labova, i u "krizne stabove" staviti malo vise sociologa, socijalnih psihologa, komunikatora i novinara i, nakon godinu dana ovog sranja, pronaci nov nacin komunikacije koji ce kod gradjana probudit nadu a ne samo beskonacan strah i depresiju.

stoje ovi argumenti, ali ovi protesti kod nas nisu to..oni su mozda posledica izmedju ostalog, i toga..

Edited by Misko
Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

 

Rec je o tome da ovi protesti, kao i oni u Londonu sto sam kacio na opstjo covid temi, odrazavaju duh vremena. Oni nisu politicki vec iznad politike.

 

Nije rec o tome kako ove ljude politicki iskoristiti nego kako, na svetskom nivou, malo oladiti sa 100.000 konfliktnih studija o brazilcu, juznoafrikancu, britancu, jonsonu, sputniku, zeki i ostalima... koje niko ziv ne moze da procesuira a koje, dobdim delom sluzae da biflaju CVijev  istraizvaca i labova, i u "krizne stabove" staviti malo vise sociologa, socijalnih psihologa, komunikatora i novinara i, nakon godinu dana ovog sranja, pronaci nov nacin komunikacije koji ce kod gradjana probudit nadu a ne samo beskonacan strah i depresiju.

ne bih rekla da su ovi sludjeni i zrtve infodemije,  nit su culi za sojeve, ovi se niceg ne boje. sem boga! itekako su politicki ali je, globalno.

 

Link to comment
38 minutes ago, Sandradjer said:

I sta kazes detetu na takvo ucenje istorije,  sedis i objasnjavas,  ili dignes ruke? 

Pa lako je meni da sednem da objašnjavam, šta ćemo sa nekim ko to ne zna, ne ume, niti razume da tu ima neki problem? Ili ko će detetu da kaže, koji će ti kurac istorija, kao da će ti to nekad trebati?

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Valkyrie said:

Moj nastavnik biologije u osnovnoj je pričao da su ljudi sa svetlim očima dobri a sa tamnim loši. On plavook. Pogodi ko nije i ko se posvađ'o :sleep:

 

Svadjao bih se, to mi je bio impuls al znam da mora da ostane tamo jos neko vreme. Cak i da imaju taj idiotski zakljucak u vezi virusa bas mi uvredljivo da furaju pricu deci. Deca ko deca, nije da vecina roditelja nema slican stav al opet. Dosta su postali agresivni antivakseri

 

Link to comment
41 minutes ago, Budja said:

 

Rec je o tome da ovi protesti, kao i oni u Londonu sto sam kacio na opstjo covid temi, odrazavaju duh vremena. Oni nisu politicki vec iznad politike.

Jako lepo je večeras bila obradjena tema tog protesta u NewsMax Adria, i ovo o čemu g. Baucal govori je pretpostavljam na tragu tvojih misli:

 

(Razumem šta hoćeš da kažeš ovim “iznad politike”, ali smatram da posledice i takvih talasa mogu postati političke)

Link to comment
46 minutes ago, Valkyrie said:

Moj nastavnik biologije u osnovnoj je pričao da su ljudi sa svetlim očima dobri a sa tamnim loši. On plavook. Pogodi ko nije i ko se posvađ'o :sleep:

To je pričao kroz zajebanciju ili je bio ozbiljan?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...