Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

6 hours ago, Moonwalker said:


A ostali koji ne zele u tako necemu da zive da se isele? 

Proud boys i kvazireligiozni ziloti made by Serbia? 
 

Najbolje za Srbiju su znaci evropske investicije one propalice Stiva Benona. 
Je li Radule ostaje samo sa srpskim pasosem?  Svakako ne, oni svi operisu sa vise pasosa (Faraz) pa mogu bilo gde kako im zgodno.

 

 

Pokušavam da shvatim ovaj tvoj post i njegovu korelaciju sa ovim mojim ali mi ne ide nikako

Edited by theanswer
Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Pokušavam da shvatim ovaj tvoj post i njegovu korelaciji sa ovim mojim ali mi ne ide nikako


Nije ni bitno, zaboravi. 

 

Sem da meni lici da onih 25% preostatka treba da pocne da pakuje pinklice, ako su to raspolozive alternative za promenu.

Link to comment
Evo kaže vesara da od sutra sve radi, da je on to izboksovao kod premijerke

Kako li je ljudima koji rade u TC, buticima, teretanama ili kafićima - nedelja veče a oni ne znaju da li ujutru u 8h treba da budu na radnom mestu. Nevidjene sise, da oni bar u subotu nisu mogli da prelome pa šta god odlučili. Bilo kakva odluka je bolja od izostanka iste.
  • +1 5
Link to comment
Quote

 

Dogovoreno je da od sutra od 6.00 ujutru rade svi objekti, izuzev ugostiteljskih objekata i tržnih centara, rekao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić nakon sastanka premijerke Ane Brnabić sa medicinskim delom Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa.

Vesić je dodao da je to jedini način da se očuvaju radna mesta. Zamenik gradonačelnika je zahvalio premijerki na razumevanju za privredu i dodao da će sredinom nedelje biti održan još jedan sastanak na kome će biti razmatrano stanje.

- Tokom nedelje verovatno u utorak ili sredu, biće održan novi sastanak gde će se procenjivati efekti mera - rekao je Vesić.

 


blic.rs/vesti/drustvo/vesic-o-novim-merama-i-radu-svih-objekata-osim-ugostiteljskih-i-trznih-centara-to-je/n9sfr3g

Link to comment
47 minutes ago, Misko said:

Sad cu ja malo da  budem tough guy on the internet,, ali sto se ta pickica ne razvede:D

Razvešće se svakako kad čuje tašta da se vakcinisao. Dobije standardnu reakciju na Zeku i gotov je. :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
Razvešće se svakako kad čuje tašta da se vakcinisao. Dobije standardnu reakciju na Zeku i gotov je. [emoji38]ol:
uvek moze da im kaze da je kovid :dry:

kao neki mali eksperiment u krugu porodice. pa ce stvarno da idu njih dvojica kod kamenoresca, a da lazu sa su ishli na pcr. koji su putem izgubili [emoji38]ol:

sent from bubamoto

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, angelada said:

Zove me drug sinoć - ako neko nešto pita, vozio me je kod kamenoresca, a zapravo ide danas u tajnosti da se vakciniše, tašta antivakserka level pro, a žena bi se možda i vakcinisala da sme od majke i od njenih navodnih razgovora s lekarima koji su navodno rekli "ako misliš još da da rađaš bolje ne". Imaju dvoje dece, oboje stariji od 40 i nisam pre vakcine čula da planiraju treće i četvrto, ali eto iznenađenja

 

On grešnik jedva dočekao da opet bude bez poziva da ode, a mora da ćuti radi mira u kući.

 

Malo je i smešno, malo više tužno.

 

e. Tašta je farmaceut.

 

 

 

Nazalost, skoro pa preslikana situacija moje sestre od tetke. U njenom slucaju, svekar ne veruje u koronu i zbog njega niko u kuci ne sme da se vakcinise.

 

Zaglavila upalu pluca.

 

Gledaj familiju pa biraj partnera.

 

  • +1 1
Link to comment
U, sutra se može u kockarnicu.
posebno maloletnim licima koji sad imaju vremena napretek uz konstantan prihod od užinæ?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...