Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Just now, Tsai said:

jbt sta je u glavi tim mentolima.. :isuse: sta

Nista...apsolutno nista.

Samo potreba da se zadovolji sopstvena guzica... nema tu 150 nervnih celija u celom tom kaficu na gomili

 

I ozbiljno pizdim jer ja godinu dana nisam odveo dete da se igra sa vrsnjacima, nije isao ni u vrtic, nismo isli ni na more ni na bazen, nisam ga naucio da pliva... Zena i ja nismo otisli u bioskop, ja sa drugarima na pivo. Godinu dana bend nije imao nijednu svirku a ukupno imali 3 probe.

 

Pa znas sta... zakljucavaj goveda ... jebes ti to sve kada mi normalni trpimo zbog budala.

  • +1 8
Link to comment
21 hours ago, vememah said:

Virus se ne prenosi samo kapljično, prenosi se i aerosolom. Pri nepovoljnim okolnostima u zatvorenom virus se može zakačiti za svega 5 minuta na udaljenosti od 7 m ili čak ako se osoba nađe u prostoriji u kojoj je prethodno bila zaražena osoba.

 

Od pocetka korone do danas evo skoro godinu dana.Racunaj da sam tri cetri puta nedeljno po sat ipo dva u kaficu,izgleda da me je samo Bog spasio od iste,ili su im ova istrazivanja ravna kurcu.

Link to comment
5 minutes ago, Блок_64 said:

 

...izgleda da me je samo Bog spasio od iste,ili su im ova istrazivanja ravna kurcu.

Ili si, daj bože, preležao na nogama, a da nisi ni znao?

:fantom:

  • +1 4
Link to comment
13 hours ago, Filozof manijak said:

Ima rešenja, a to je odricanje od dosadašnjeg načina života, adaptacija na novu realnost.

 

A realnost je da budu ljudi zakljucani u kucu i umru od gladi.

Link to comment
10 hours ago, Misko said:

naravno da je neposteno, ali, nemamo  bas neke opcije..

 

Imamo.Ne mora tacno u ponoc svako vece na cunami splavovima da bude vatromet,jer neko tamo slavi rodjendan.I to naravno ne vidi nijedna televizija ni policija,ili ne zele ili ne smeju da vide.

Link to comment

u fazi smo epidemije kadaa je to nedovoljno..da se o tome mislilo u januaru, kada su brojke konacno pale..ovako djoka...ili da gasimo sto se gasiti moze, ili da izgorimo svi, trece nema...

Link to comment

razmisljam mozda ne bi bilo lose uvesti da ne mozes ni na jednu manifestaciju da ides bez potvrde o vakcinaciji: exit, guca, toni cetinski u kombank dvorani, sedmorica mladih... pri kupovini karte ocitavas qr kod i to je to

  • +1 1
Link to comment

jednostavno je

 

kina ima nešto više stanovnika od srbije, a broj slučajeva je malo manji

 

sad lepo prodaju vakcine od 100usd+ po komadu, samo zato što su sačuvali ekonomiju zatvaranjem

 

izbor je vrlo lak, ili ćeš sam zatvoriti ili će te zatvoriti korona, a znatno je skuplje ovo drugo

  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, Tsai said:

razmisljam mozda ne bi bilo lose uvesti da ne mozes ni na jednu manifestaciju da ides bez potvrde o vakcinaciji: exit, guca, toni cetinski u kombank dvorani, sedmorica mladih... pri kupovini karte ocitavas qr kod i to je to

Iskreno, gornja ponuda je takva da (što se mene tiče) nikakva potvrda nije potrebna.

Link to comment
15 minutes ago, Re-ac-tor said:

Iskreno, gornja ponuda je takva da (što se mene tiče) nikakva potvrda nije potrebna.

 

Ides u bioskop vrv? Na svirke, neke? 

Link to comment
Pa nek' policija sad zaključa njih na 15 dana i dotura im klopu i piće uz naplatu.
 
Žurka od 15 dana, svi srećni.
a ako ima jedan zarazan, moze i eksperiment da se prati. njima ionako nije vazno, mladi, zdravi, jednom se zivi :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
5 hours ago, Блок_64 said:

 

A realnost je da budu ljudi zakljucani u kucu i umru od gladi.

 

Ne znam u kojoj realnosti bi se desilo da ljudi umiru zaključani od gladi, osim u fantazijama protivnika lockdown-a.

 

Jel umro neko od gladi proletos, zaključan?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...