Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ćale mog najboljeg druga dobio je srčku zbog reakcije na vakcinu. Oslabio mu organizam valjda, nemam pojma. Ali kontam da se ne misli na hospitalizacije zbog reakcije nego zbog infekcije. Ili ne? 

Link to comment

to o deci i koroni je jedno vreme bilo prakticno neupitna istina, bilo i studija... negde sam usput videla da je u svedskoj nekakav skandal izbio, navodno su neki autori studija "prevideli" zarista u skolama kako bi u svojim radovima predstavili skole kao bezbedne... 

nije to uverenje nimalo kratko trajalo, kada se krenulo u septembru je, barem za najmladje, to bilo prilicno aktuelno.

  • +1 3
Link to comment

od pocetka pandemije je bila bukvalno supotna prica, sta su pricali u septembru nisam ispratio. znam da se neko pozvao na neku faucijevu izjavu, meni to nije bas imalo smisla jer znam bar za dvoje kojima je dete donelo iz vrtica virus. 

  • +1 1
Link to comment

Ne može vakcina da bude 100% efikasna, verovatno ništa u medicini nije. Mislim da je greška što tako prezentuju taj podatak. Recimo u Izraelu kažu 9x% (92%?) I to kod fajzera. Kod realno manje efikasnih kineza će ih biti dovoljno da krenu teorije zavere.

  • +1 1
Link to comment

svi u niskom startu čekamo 15 h

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

. . . da čujemo koje su srednje rešenje dogovorili. 

  • +1 2
Link to comment

ukazace na potrebu hitnog uzimanja u razmatranje razgovora o utvrdjivanju datuma pocetka razgovora o eventualnom zasedanju kriznog staba o eventualnim merama. od ponedeljeka.  

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

ukazace na potrebu hitnog uzimanja u razmatranje razgovora o utvrdjivanju datuma pocetka razgovora o eventualnom zasedanju kriznog staba o eventualnim merama. od ponedeljeka.  

 

neozbiljan si

 

jasno je da su potrebne pretohodne konsultacije o preliminarnom sastanku pre ukazivanja na potrebu hitnog uzimanja u razmatranje razgovora o utvrdjivanju datuma pocetka razgovora o eventualnom zasedanju kriznog staba o eventualnim merama od ponedeljeka

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

neozbiljan si

 

jasno je da su potrebne pretohodne konsultacije o preliminarnom sastanku pre ukazivanja na potrebu hitnog uzimanja u razmatranje razgovora o utvrdjivanju datuma pocetka razgovora o eventualnom zasedanju kriznog staba o eventualnim merama od ponedeljeka

 

 

Link to comment
1 hour ago, Hermetico said:

Ćale mog najboljeg druga dobio je srčku zbog reakcije na vakcinu. Oslabio mu organizam valjda, nemam pojma. Ali kontam da se ne misli na hospitalizacije zbog reakcije nego zbog infekcije. Ili ne? 

Uh. Kako je prošao? 

Ja znam čoveka kome je recimo aneurizma proradila i umro je. Ali sve mislim da je to koincidencija, a ne da je posledica reakcije organizma.

Link to comment
14 minutes ago, Jozef K. said:

Uh. Kako je prošao? 

Ja znam čoveka kome je recimo aneurizma proradila i umro je. Ali sve mislim da je to koincidencija, a ne da je posledica reakcije organizma.

Živ je, valjda će biti dobro. Ne razumem se, zamišljam da je to ko kad te inače zakači virus pa ti slab organizam a čovek stariji i onda eto. On je otišao da snimi pluća i onda su videli da je imao srčani udar. 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...