Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja radim u zdravstvu. Sutra idem na posao, da uzmem šta mi treba za rad od kuće. Nisam dobila nikakvo obaveštenje, a ni ne očekujem ga, jer su tamo sve moroni. Preživela sam rak, tako da nema nameru da me ubiju kolege svojim neodgovornošću.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

moja supruga (državni sektor) dobila je obaveštenje da na posao ne dolaze stariji od 60 godina, hronični bolesnici i roditelji dece do 12 godina

 

Obavestenje mailom, sms-om, telefonom? Ipak je nedelja uvece, kad su pre doneli takve odluke?

Link to comment

Kako naši gastarbajteri zamišljaju da dođu u Srbiju za Uskrs, kada je tamo"žakopavanje šinko" i zatvaranje granica, kao i u mnogim drugim evropskim zemljama?

 

Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Kako naši gastarbajteri zamišljaju da dođu u Srbiju za Uskrs, kada je tamo"žakopavanje šinko" i zatvaranje granica, kao i u mnogim drugim evropskim zemljama?

 

Kad budu dolazili jedan pasoš, kad se budu vraćali, drugi. Business as usual.

Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

 

Obavestenje mailom, sms-om, telefonom? Ipak je nedelja uvece, kad su pre doneli takve odluke?

mejlom. a siguran sam da to nije na nivou svih državnih organa kao neko opšte pravilo. možda i bude nekog opšteg pravila za koji dan.

 

ja sam u privatnom sektoru, dobio sam obaveštenje da sutra radim kao i prethodne nedelje, što znači tri sata ofis ostalo od kuće.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...