Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Vođa se u osam obraća naciji. Ne zaboravite tablete protiv povraćanja.

 

I zgrazavajuce komentare da postujete na deponiju

Edited by cedo
Link to comment
19 minutes ago, dùda said:

ma preživeli ljudi rat

 

meni smešna ova panika

 

živela sam bez struje (propalo sve u zamrzivaču), vrućina bila, leto, i neke suhomesnate stvari se pokvarilo, nigde ničega

pa se preživelo, niko nije umro od gladi

 

I meni sve smesno ovo, kao jeste ozbiljno, ali jos uvek nema nikakvih posledica, i onda pogledam onaj nemacki video i smrznem se.

Link to comment
23 minutes ago, dùda said:

ma preživeli ljudi rat

 

meni smešna ova panika

 

živela sam bez struje (propalo sve u zamrzivaču), vrućina bila, leto, i neke suhomesnate stvari se pokvarilo, nigde ničega

pa se preživelo, niko nije umro od gladi

 

 

Trener Partizana, Italijan, pričao je o tome zašto je kod njih drugačije:

 

"Velika je panika. Italijani nisu naučili na ovakav pritisak, u Italiji se uvek lepo živelo. Nije bilo bombardovanja, rata, nije bilo problema sa gorivom, hranom, embargom... Uvek si mogao da ideš gde god si želeo, mogao si u Ameriku da putuješ bez vize, dovoljno je bilo pet minuta da popuniš formular na kompjuteru. Sada imamo situaciju koja je svima nešto novo u životu i nastala je panika. LJudi noću, čekaju dva tri sata da se otvori supermarket, iako on radi normalno svakog dana. Neobjašnjivo".

 

 

Link to comment
4 hours ago, Have_Fun said:

moze li meni laiku neko da objasni zasto je sad jurnjava da se podignu novci s racuna?
je l' to preti opasnost da banke nekima otmu pare s racuna?
zar se to uopste moze?
mislim, pise koliko ko ima na racunu, valjda se zato i drzi u banci jer je fazon sigurnije, zar ne?

ne racunam sta se desavalo za vreme rata u Yu

Da imaju čime da brišu guzice kad potroše sav onaj toalet papir što su uštekali.

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ako se uvode vanredno stanje,da li je dozvoljeno putovanje od grada do grada?

Zavisi od toga koliko će biti ograničeno kretanje, možda samo budu dozvolili odlazak na posao, transport itd.

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Ako se uvode vanredno stanje,da li je dozvoljeno putovanje od grada do grada?

Turistički ili na posao?

Mislim da bez obzira da li ce doci do uvodjenja vanrednog stanja ili ne trebao bi sam da zakljucis da li je putovanje neodlozno.

Edited by maheem
Link to comment
40 minutes ago, gospa buba said:

ma kon je ok lik,.dosadan i precizan, ako onda, ko je imao posla s njim u gzzz sigurno dobro zna. tako i treba da bude. zashto je uvodjen u prichu klovn zabavljach, to ce nam nekad objasniti kad izraelski tim organizatora stvarnosti napishe memoare. jedno su chobani budale na livadi, drugo chobani budale na globalnoj mrezi. ako chovek mora sa se bori i probija kroz gomile.djubreta da bi radio svoju struku kako treba, tu neshto bash nije u redu.

sent from bubamoto
 

to je ono sto najvise zastrasuje i lokalno i globalno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...