Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Jedan moj poznanik došao sa kruzera pre mesec dana , zatim otišao malo na odmor u Tajland na dve nedelje , obišao par gradova po Srbiji , sad gde se nalazi nisam upućen.  Niko ga nigde nije pitao ništa o virusu .

Link to comment
55 minutes ago, colonelo said:

I Pantela pozitivan...

 

 

 

Radim blizu njegovog kafića.

U petak kafić zamandaljen, sa nalepljenim papirom, ispisanim rukom "Zatvoreno zbog kolektivnog godišnjeg odmora". How yes no, kafić u centru, nikad nije bio zatvoren...

Link to comment
9 minutes ago, Arkadija said:

Glavni problem je što se kod nas ništa ne poštuje. Glaedam debile sa mog posla kako proslavljaju nešto, ko zna koliko ih ima, a svi rade sa pacijentima.

Jebote, ako se medicinski radnici ponašaju tako, šta očekivati od ostalih :isuse:

Link to comment
Just now, mraki said:

Jebote, ako se medicinski radnici ponašaju tako, šta očekivati od ostalih :isuse:

Ja sam već pisala da je kd mojih stav čista zajebancija. rakija i luk.

Link to comment
Just now, Arkadija said:

Ja sam već pisala da je kd mojih stav čista zajebancija. rakija i luk.

Video, ali pomislio bih da su se malo uozbilji I skapirali ponešto u protekla 2-3 dana, ali avaj...

Link to comment
21 minutes ago, morgana said:

u cg se zatvaraju kafici, trzni centri, teretane, zabranjuje ulaz strancima osim ukoliko imaju prijavljen stalni boravak. naravno, lokalni vrac u hn je pozivao na litije, mislim da se nesto ljudi i okupilo, tako to ide kad se u 21. vijeku jaca crkva. no, sredice zdrava panika i te izgrede za dan dva.

 

Znači Ada Ciganlija i Avala ove godine, e super.

Link to comment
Vanredno stanje.

a u školu se može sutra

 

 

 

 

Koliko znam, Tajvan. A nije korisno u smislu da suzbija širenje, ali je korisno da se dobiju korisni poidaci koji onda mogu da se koriste za praćenje vektora infekcije, suzbijanje i lečenje onih kojima je neophodno (R0, CFR, procenti kritičnih)...

 

Hvala na odgovorima i svako dobro!

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...