Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

6 hours ago, Have_Fun said:

moze li meni laiku neko da objasni zasto je sad jurnjava da se podignu novci s racuna?
je l' to preti opasnost da banke nekima otmu pare s racuna?
zar se to uopste moze?
mislim, pise koliko ko ima na racunu, valjda se zato i drzi u banci jer je fazon sigurnije, zar ne?

Nema racionalnog objašnjenja za to rekao bih, panika kao takva.

Keš je sigurno i veći prenosnik virusa u odnosu na elektronski novac.
 

Kad čujem u 8 šta je odlučeno, moram nekako da se isključim sa teme i vesti o virusu, pustim film/seriju... čini mi se da i sam polako klizim u neki panika mod. :ph34r:

Edited by mraki
Link to comment

Velike su gužve na Horgošu, čeka se jače od 5 sati, samo danas je izdato 1000 rešenja ljudima iz Srbije koji se vraćaju kući da treba da se samoizoluju 14 dana

Link to comment

u cg se zatvaraju kafici, trzni centri, teretane, zabranjuje ulaz strancima osim ukoliko imaju prijavljen stalni boravak. naravno, lokalni vrac u hn je pozivao na litije, mislim da se nesto ljudi i okupilo, tako to ide kad se u 21. vijeku jaca crkva. no, sredice zdrava panika i te izgrede za dan dva.

Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

u cg se zatvaraju kafici, trzni centri, teretane, zabranjuje ulaz strancima osim ukoliko imaju prijavljen stalni boravak. naravno, lokalni vrac u hn je pozivao na litije, mislim da se nesto ljudi i okupilo, tako to ide kad se u 21. vijeku jaca crkva. no, sredice zdrava panika i te izgrede za dan dva.

 

Ja pozivam sve vernike na lizanje hramova, ikona, katedrala, džamija, svetih mesta, relikvija. 21. vek je, vreme je da se sa time završi, pa makar i na ovaj način.

Link to comment

Malopre mi se javio drugar, stigao sa kruzera. 

Leteo sa Kariba preko Nemačke do Beograda, pitali ga na svim aerodromima kako se oseća i da li ima temperaturu. Nikakav karantin, ništa.

Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

Malopre mi se javio drugar, stigao sa kruzera. 

Leteo sa Kariba preko Nemačke do Beograda, pitali ga na svim aerodromima kako se oseća i da li ima temperaturu. Nikakav karantin, ništa.

I moj. Samo Mediteran, iskrcavanje u Barseloni gde je proveo dan, pa preko Beča u Beograd, pa kući i u grad. Doduše verujem na švaleraciju, a ne u neki provod.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...