Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:

Samoizolacija, dobiješ rešenje o samoizolaciji... IMa u tabloidima o tome....


To je idiotizam. Svejedno vracas li se iz inostranstva u, na primer, praznu gajbu gde u fridzu imas teglu starog senfa, ili kod ukucana - na primer, starih roditelja, s kojima treba da delis zivotni prostor dve nedelje. U iole normalnom stanu nemoguca misija je da se covek samo-izoluje ako svi ne sede u skafanderima.

Link to comment




To je idiotizam. Svejedno vracas li se iz inostranstva u, na primer, praznu gajbu gde u fridzu imas teglu starog senfa, ili kod ukucana - na primer, starih roditelja, s kojima treba da delis zivotni prostor dve nedelje. U iole normalnom stanu nemoguca misija je da se covek samo-izoluje ako svi ne sede u kafanama.


Barem celu sobu možeš imati za sebe? Ili hipotetički pričaš? organizuje se to, nije smak sveta a u krajnjem slučaju (ako su rizični) starci mogu privremeno da odu (na selo) kod nekog

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

malo je simtomaticno da je veceras izostao DR Nestorovic na konferenciji.....Izgleda da su procenili da donosi vise politicke stete nego koristi posle one izjave za najsmesniji virus

Edited by svajcika
Link to comment
14 minutes ago, Shaq said:

kakvi retardi, kafici ne treba da rade uopste, sad ce svi ovi klinci bezmogasi da se prebace u kafice, pa samo efikasnije da zaraze starije kod kuce..

a prevoz umesto da pojacaju oni smanjuju

more i klince ima da uhvati frkica 

Link to comment

Ovo je tema za sva dešavanja u vezi sa Covid-19 u Srbiji. Prebacićemo današnje postove sa opšte teme i nastavljamo ovde a na opštoj temi ćemo pokrivati ostatak Evrope i sveta.

Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

Jedno vreme sam zamisljao kako bi izgledao forum za vreme bombardovanja :mellow:

Tru stori, školski se tad kačio na forume i četove i predstavljao kao Ramiz Šiptar.

 

Bilo kako bilo, biće ludo sprovođenje ove mere zabrane za 65+, no možda nas naš narod iznenadi, kao što su nas i Talijani iznenadili. 

 

Lokalni SNS već danas telefonirao da ponudi usluge donošenja hrane, očekujem vrhunsko umeće organizacije dostave za par miliona ljudi širom Srbije.

 

Link to comment
1 minute ago, Fakundo Sava said:

more i klince ima da uhvati frkica 

tesko, ove danasnje generacije nisu generacije, vec degeneracije.. gledao sam nekoliko anketa, bukvalno su svi u fazonu, boli me qrtaz, to i onako ne napada mlade, pri tom zaboravljajuci da nije rec samo o njima, zaboravljuci da imaju rodtinje, babe, dede etc..

Link to comment

A kamo odluka o ograničenju kupovine osnovnih životnih namirnica?

 

Upravo pre pet minuta su dvoje mladih imbecila pokupovali pola samoposluge u komšiluku. Usrali se od vanrednog stanja valjda. Još zaboravili jednu čitavu korpetinu sa testeninama na podu, ali im je bila frka da se vraćaju pošto sam počeo da ih zajebavam da uskoro neće imati kintu ni za lekove.

 

Tačno mi se vraćaju uspomene iz devedesetih.

Link to comment
4 minutes ago, mlatko said:


 

 


Barem celu sobu možeš imati za sebe? Ili hipotetički pričaš? organizuje se to, nije smak sveta a u krajnjem slučaju (ako su rizični) starci mogu privremeno da odu (na selo) kod nekog

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

 

Za nekog iz blize familije. Moze, ali stan je mali, jedno kupatilo u prolaznom hodniku. Nemoguce fizicki odvojiti ukucane. Ne, matorci ne mogu nikuda. Bas zajebano.

Link to comment

jebote, beograd ce biti bukvalno pakao na zemlji za neku nedelju. ovo sranje sto napada disajne puteve, preko onog zagadjenja do pre par nedelja, ljudi jos primorani da se guraju po prevozu, nece ovo na dobro da izadje. 

Link to comment
3 minutes ago, Anonymous said:

A kamo odluka o ograničenju kupovine osnovnih životnih namirnica?

 

Upravo pre pet minuta su dvoje mladih imbecila pokupovali pola samoposluge u komšiluku. Usrali se od vanrednog stanja valjda. Još zaboravili jednu čitavu korpetinu sa testeninama na podu, ali im je bila frka da se vraćaju pošto sam počeo da ih zajebavam da uskoro neće imati kintu ni za lekove.

 

Tačno mi se vraćaju uspomene iz devedesetih.

nabavka je dobra u smislu kucne izolacije, samo je problem sto 99% nabavki™ vuce motiv da nece biti namirnica za sve..

Link to comment
29 minutes ago, Lancia said:

Ostavljeni da rade kafici?¿ onda bolje nek stave koronu u meni

 

Kako da zatvore kafiće? To bi bilo izuzetno loše za turizam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...