Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Uz izvinjenje, prvo sam mislila da je zajebancija, a sad moram da proverim.
 

Promasiti je svrseni oblik glagola, a masiti valjda nesvrseni. Ako nesto stalno ne pogadjamo, onda to stalno masimo, a ne promasujemo.

 

Ako je lokalna forumaka zajebancija, onda nista.

  • +1 1
Link to comment

Treba ljude pustiti da ljube politicko/pravoslavni lesh u vreme pandemije jer vera™. A ako nekome umre otac, suprug ili dete neka gleda limeni sanduk iz daljine.

 

Treba PRAVOSLAVCI da imaju svoj prostor u drzavnoj ustanovi koju svi finansiraju, ostali neka se pishke.

 

Nije ni cudo sto su ova govna na vlasti, ima ko da ih podrzi.

 

edit: da se razumemo, nemam nista protiv mesta za mir i molitvu u bolnici. Sve dokle pomaze nekome kome je potrebna snaga da iznese bol ili brigu za bliznjeg. Pa makar se neko molio ispred robota Artuditu, zabole me. Ono sto mi ide na kurac je selektivnost u tome jer porez placamo svi.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment

harper

 

i meni je bilo strašno da se vrhunskim ordenjem odlikuju kancelarijski svirači a ne makar posmrtno oni koji su spašavajući druge sami nastradali. njima se održi neko slovo (lekaru iz niša) i gotovo. verujem da je ordenje lekarima podeljeno jer su bili grudobran skotovima koji su nas dovde doveli.

Link to comment
3 minutes ago, Moonwalker said:

Uz izvinjenje, prvo sam mislila da je zajebancija, a sad moram da proverim.
 

Promasiti je svrseni oblik glagola, a masiti valjda nesvrseni. Ako nesto stalno ne pogadjamo, onda to stalno masimo, a ne promasujemo.

 

Ako je lokalna forumaka zajebancija, onda nista.

 

:laugh:

 

Proveri ti to malo bolje. Hint, glagoli promasiti i promasivati nisu istovetni glagoli.

Link to comment
Just now, harper said:

:laugh:

 

Proveri ti to malo bolje. Hint, glagoli promasiti i promasivati nisu istovetni glagoli.

 

Provericu svakako, Mi nismo koristili promasujem nikada. Nebtino. Zavrsen troll.

Link to comment
Just now, djordje geprat said:

harper

 

i meni je bilo strašno da se vrhunskim ordenjem odlikuju kancelarijski svirači a ne makar posmrtno oni koji su spašavajući druge sami nastradali. njima se održi neko slovo (lekaru iz niša) i gotovo. verujem da je ordenje lekarima podeljeno jer su bili grudobran skotovima koji su nas dovde doveli.

 

Kazem, razumem ja zasto on to radi ali te lekare ne razumem. Ta vrsta straha, sebicluka, nedostatka takta, licemerja, samodovoljnosti, sujete, cega god, neprijatna je i za posmatranje, kamoli ucestvovanje. Sve je to toliko jadno.

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Jesu li kod vas kladionice i dalje otovorene?

 

Vidim da mozzart sport svaki dan poklanja nesto za bolnice pa rekoh to je vjerovatno neka protivusluga.

kladionice su poslednje bile zatvorene i prve otvorene u aprilu. dalje mislim da mozes sam da izracunas ;) 

Link to comment

pročitao sam da je izjavio: otprilike: poštovaću svaku odluku kriznog štaba samo, molim vas, treba nam novac za penzije i plate.

onda možemo da očekujemo nesmetan rad svega preko čega se inkasira 20% PDV. ostaje nam samo to, pored zaduživanja.

Link to comment

zato drzavnu upravu i gomile pridruzenih firmi, koje po smenama mogu da idu kuci, ako ne i svi odjednom, ima da drze do poslednjeg dana/choveka :ph34r:

njihov porez se ionako presipa iz shupljeg u prazno, radili ne radili. ljudi od kojih polovina objektivno nije potrebna ovog chasa. jedino ako nije frka da kad odesh kuci, neko ti sedne u stolicu :hihi:

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

zato drzavnu upravu i gomile pridruzenih firmi, koje po smenama mogu da idu kuci, ako ne i svi odjednom, ima da drze do poslednjeg dana/choveka :ph34r:

njihov porez se ionako presipa iz shupljeg u prazno, radili ne radili. ljudi od kojih polovina objektivno nije potrebna ovog chasa. jedino ako nije frka da kad odesh kuci, neko ti sedne u stolicu :hihi:

pun pogodak su im sad oni neovaploceni, fiktivno zaposleni po ustanovama kulture i sl. sto su na platnim spiskovima a ne dolaze,  takoreci jedna prorocka epidemioloska mera

Edited by InvisibleLight
  • Haha 1
Link to comment

čuo sam se sa bivšom kancelarijom u EDB. jedo je kod kuće s računarom, drugo je u kancelariji. smene na 15 dana. a posao je, geeralno smanjen.

 

možda je čak 50% kancelariskog osoblja svugde mogao komotno da dobije plaćeno sedenje kod kuće. uštedelo bi se na busplusu, obroku čuvanju dečurlije, gužvama na ulicama...........

Edited by djordje geprat
Link to comment
3 minutes ago, djordje geprat said:

čuo sam se sa bivšom kancelarijom u EDB. jedo je kod kuće s računarom, drugo je u kancelariji. smene na 15 dana. a posao je, geeralno smanjen.

 

možda je čak 50% kancelariskog osoblja svugde mogao komotno da dobije plaćeno sedenje kod kuće. uštedelo bi se na busplusu, obroku čuvanju dečurlije, gužvama na ulicama...........

ne daju to iz nekog razloga.

Link to comment

U KGu se sistem raspao - trenutno nema ni jednog mesta u bolnici. 

Majku drugarice su vratili sa saturacijom 89 - kad sam zvao da pitam dal su normalni, rekli su mi da nemaju gde više da gurnu pacijente. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...