Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, hoffnung said:

mislim da je to jedino sada moguce u ovoj situaciji, i kon je cini mi se danas na b92 pomenuo 'razvlacenje linije'.

 

Ništa od toga sve dok se ne zatvore kafane i sve ostalo.

Link to comment
48 minutes ago, zorglub said:

Nije bilo? Dobili iz Jute jutros:

 

 

renamed.png

 

PS: Našim državljanima koji dolaze iz navedenih zemalja/područja, sledi karantin.

 

je l ima negde opisano kakav je to karantin? za naše koji dolaze iz inostranstva.

kućni karantin? ili ih smeštaju negde?

takođe me interesuje da li se ovo odnosi i na one koji dolaze sa drugih destinacija ali presedaju na nekom od aerodroma u ovim zemljama (konkretno Frankfurt)?

 

hvala na odgovoru!

Link to comment
12 minutes ago, hoffnung said:

 

 

mislim da je to jedino sada moguce u ovoj situaciji, i kon je cini mi se danas na b92 pomenuo 'razvlacenje linije'.

da rekao je da bi ovo sve moglo da protutnji za 6-8 nedelja (mi smo na početku 2 nedelje) ali da će merama to probati da razvuku na 4 meseca...

Link to comment
8 minutes ago, Svarog said:

 

je l ima negde opisano kakav je to karantin? za naše koji dolaze iz inostranstva.

kućni karantin? ili ih smeštaju negde?

takođe me interesuje da li se ovo odnosi i na one koji dolaze sa drugih destinacija ali presedaju na nekom od aerodroma u ovim zemljama (konkretno Frankfurt)?

 

hvala na odgovoru!

Naši u kućni karantin. Za strance mi nije baš najjasnije u kakav karantin

Link to comment
53 minutes ago, zorglub said:

Nije bilo? Dobili iz Jute jutros:

 

 

renamed.png

 

PS: Našim državljanima koji dolaze iz navedenih zemalja/područja, sledi karantin.

Meni bi danas trebalo da dođe poslom lik iz Malezije...koja vidim nije navedena...a baš mi se nešto ne mili :sad:

Ne toliko zbog Malezije koliko zbog aviona koji je rasadnik raznoraznih virusa 

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

da će merama to probati da razvuku na 4 meseca...

Onda definitivno nisu normalni... Narod nema strpljenja i discipline ni za 4 nedelje, a kamoli 4 meseca. Ima sve da se raspadne vrlo brzo.

Link to comment
9 minutes ago, Svarog said:

 

je l ima negde opisano kakav je to karantin? za naše koji dolaze iz inostranstva.

kućni karantin? ili ih smeštaju negde?

takođe me interesuje da li se ovo odnosi i na one koji dolaze sa drugih destinacija ali presedaju na nekom od aerodroma u ovim zemljama (konkretno Frankfurt)?

 

hvala na odgovoru!

Odakle god da dolaze posle par sati na aerodromima preporučuje se karantin. Na Tesli je haos, a verujem da je tako i na drugim aerodromima

Link to comment
4 hours ago, mraki said:

A za keš mi tek nije jasno... pa neće elektronsko plaćanje prestati da radi.
Jbte, smo još gorivo u plastičnim flašama fali... :isuse:

preventiva nije panicerenje  :D

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Onda definitivno nisu normalni... Narod nema strpljenja i discipline ni za 4 nedelje, a kamoli 4 meseca. Ima sve da se raspadne vrlo brzo.

 

Nikakav problem. Onda nek samo prihvate socijalnu trijažu gde će da čuju "da, da, razumem, ne možete da dišete... Sedite na ovu klupu i sad ćemo..."

Edited by dig_chohano
Link to comment
Onda definitivno nisu normalni... Narod nema strpljenja i discipline ni za 4 nedelje, a kamoli 4 meseca. Ima sve da se raspadne vrlo brzo.
zavisi kako misle to da urade.

sent from bubamoto

Link to comment

juče slučam balvana dodika

kaže, biće šator na granici gde će da ture strndžerse

da tu čuče 14 dana

posle kaže, nek rade šta oće, nek' se vrate ako 'oće, kako im drago :rolf:

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

zavisi kako misle to da urade.

sent from bubamoto
 

Mogu planski prve nedelje pozovu da namenski zaraze sve ispod 60god s prezimenima a-d, druge d-i itd:sad:

Link to comment
  • Redoran pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...