Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Kon rekao da virus još uvek nije u cirkulaciji. Šta to tačno znači? Sudeći po informacijama koje pristižu ne bi se reklo da je baš najtačnije.

 

Zašto ne objavljuju da je dosta mlađih ljudi na respiratorima? Možda bi onda bar malo došlo iz dupeta u glavu.

 

 

Link to comment
Možda je već neko pisao, ali meni i dalje nije jasno kako zamišljaju da im ljudi dođu na posao , ako su ukinuli javni prevoz? Nemaju svi kola, niti svi poslodavci mogu da obezbede prevoz?
Zašto lepo ne vrate GSB, i u buseve mogu da uđu samo ljudi sa potvrdom o radnoj obavezi.
Pitao u kombinatu, kažu da su zvali ljude "za kontakt" i da je bilo otprike "nemamo još informacija" "snađite se"



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
7 minutes ago, Malvo said:

Na kraju ispade da na respiratorima ima vise 30-godisnjih muskaraca nego penzionera :isuse: Samo trojicu izbrojasmo ovde na forumu.

e jbg ali tako je izgleda

ja lično poznajem majku ovog dečka što je u izolaciji ali za sada bi se reklo da nije zaražen, on je iz te firme u kojoj su i one, već sada čuvene, dve devojke

dakle, po tome što taj dečko zna, njih dve su uspele da zaraze 6 osoba. nadajmo se da je to i konačan broj

Link to comment
2 minutes ago, Conspirator said:

Kon rekao da virus još uvek nije u cirkulaciji. Šta to tačno znači? Sudeći po informacijama koje pristižu ne bi se reklo da je baš najtačnije.

 

Zašto ne objavljuju da je dosta mlađih ljudi na respiratorima? Možda bi onda bar malo došlo iz dupeta u glavu.

 

 

To verovatno znaci da misle da imaju vremena da zakljucaju ljude u kuce i stanove, nadam se da je u pravu

Link to comment
7 minutes ago, Conspirator said:

Kon rekao da virus još uvek nije u cirkulaciji. Šta to tačno znači? Sudeći po informacijama koje pristižu ne bi se reklo da je baš najtačnije.

 

Zašto ne objavljuju da je dosta mlađih ljudi na respiratorima? Možda bi onda bar malo došlo iz dupeta u glavu.

 

 

 

kada je to kon rekao?

Link to comment
Just now, villiem said:

 

To verovatno znaci da misle da imaju vremena da zakljucaju ljude u kuce i stanove, nadam se da je u pravu

to nema ama baš nikakve logike

pa jel' čovek koji se ovde javljao da ima simptome, odrično odgovorio na tri ona pitanja koja mu je postavila, čini mi se pt ?

dakle, niko ih ništa ne pita i ne registruje

Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

Ne znam da li je bilo ovo, ali... :laugh: Scena kao iz South Parka. Avion iz Kine doneo 1 kutiju, mozda su rafaelo kuglice, nerealna scena.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/korona-virus-srbija/j0jr5n4?fbclid=IwAR1sr2inrcUzcxp9dYyQ7dKS5-l9eqTPVq2IieDAaHngINsi4CtBM_LOD6E

 

 

Ta jedna je verovatno za slikanje, inače verovatno imaju još unutra, toliko ret****** valjda nisu

Link to comment
7 minutes ago, Krošek said:

 

kada je to kon rekao?

 

Ja mislim da je pre par dana rekao upravo suprotno, da je virus u cirkulaciji vec neko vreme u Srbiji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...