Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Goranz said:

 

Kako to rade, zamole stanare da im pričuvaju stubište dok oni trknu da nešto uzmu?

Jednostavo, zamole penzose da izadju iz stana zbog dezinfekcije, “ociste” mirno stan i pri odlasku kazu da se udje tek za pola sata da ne bi udisali otrovna sredstva.

Link to comment

Velika greska je napravljena kada su nekoliko puta intenzivno insistirali da su ugrozeni nasi stari, jos na pocetku je neko rekao da deca ne prenose.Sve to je napravilo eksplozivnu kombinaciju blejanja i ignorisanja kod vecine ispod 65 i to jos traje

 

Danas ispred lidla manje od 30 % nosi maske, nesto veci procenat rukavice,stajao sam neko vreme i slusao razgovore sredovecnih, ono je strasno a ne mogu reci da nisu informisani, samo imaju katastrofalan pristup

Edited by villiem
Link to comment
2 minutes ago, zgembo said:

Čini mi se da je to Vesićevo bilo pre Brnabićke, ali moguće da grešim.

Сад видим да се Весићевих 20 сати односи на петак, а Брнабићкиних 20 на суботу :blink:

Link to comment
4 minutes ago, villiem said:

Velika greska je napravljena kada su nekoliko puta intenzivno insistirali da su ugrozeni nasi stari, jos na pocetku je neko rekao da deca ne prenose.Sve to je napravilo eksplozivnu kombinaciju blejanja i ignorisanja kod svih ispod 65 i to jos traje

naravno. kon bi trebao da snosi najvecu odgovornost zbog sirenja opasne dezinformacije. debilcina.

Link to comment

A meni se uredno danas covek bukvalno popeo na ledja u lokalnoj prodavnici :rolleyes: Dolazim do te prodavnice unutra neka gospodja, sacekam da izadje ulazim ja dok  joj pricam sta mi treba ulazi lik i staje iza mene i dise mi za vrat. 

 

Ponovo sam morao da se svadjam,kao onomad na pumpi. 

 

Dakle tesko mu da na ovako lepom danu saceka 10min ispred.Radnica nosi masku i rukavice i vidim da ima nesto da prska.

 

Dakle nas narod je stoka.

Edited by Bambula
Link to comment
4 minutes ago, Bambula said:

 

 

Dakle tesko mu da na ovako lepom danu saceka 10min ispred.

 

 

 

10 minuta?

 

Sta si radio, pravio popis

 

Ja u prodavnici max 14 sekundi, dok mogu da zadrzim vazduh

 

Edited by Caligula
Link to comment
crkava internet polako, downloadujem stvari od 30MB po dva tri minuta :isuse:
 
Za par dana uvode dialap jbt. Ovaj nece ni morati da gasi drustvene mreze. Jebote sta napravi 1 chorba od slepog misha, svet nema infrastrukturu za takva jela
Ovo je na globalnom nivou
Prevelik je saobraçaj jednostavo
Google i netflix su već smanjili kvalitet strima na minimum da sve ne bi otišlo u pjenis
Link to comment
1 minute ago, keitel said:

Gdje u gradu imaju samouslužne kase? Znam samo za Ikeu i Merkator.

Ima i u Tempu kod Kvantaša, mada bih taj izbegavao jer je tu i carinski terminal.

Ne znam kako je u drugim Tempo-ima.

Link to comment
3 minutes ago, keitel said:

Gdje u gradu imaju samouslužne kase? Znam samo za Ikeu i Merkator.

, ima maxi na vidikovcu

Edited by MocaVukotic
Link to comment

ja sam taj uređaj prvi put videla u supermarketu u podrumu beograđanke. ali nisam tuda prošla 100 godina, ne znam da li je uopšte tu više supermarket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...