Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

slusajuci nase epidemiologe i strucnjake, stice se utisak da su znanja ko i prosecan srbenda koji se interesuje za ovu temu od unazad 10 dana..

izjavljivati da je virus u cirkulaciji, pa samo nakon 3 dana da nije, je malo reci neozbiljno, pogotvo od kona(ako je to zaista i bio slucaj), posto sam drzo da bar on zna sta prica...

Link to comment
slusajuci nase epidemiologe i strucnjake, stice se utisak da su znanja ko i prosecan srbenda koji se interesuje za ovu temu od unazad 10 dana..
izjavljivati da je virus u cirkulaciji, pa samo nakon 3 dana da nije, je malo reci neozbiljno, pogotvo od kona(ako je to zaista i bio slucaj), posto sam drzo da bar on zna sta prica...
Meni ne deluje da je znanje najveći problem već da se struka žestoko pritiska pa otuda svako malo izjave koje su u suprotnosti jedna sa drugom u razmaku od par dana kako bi se uskladilo sa hirovima ludaka.
Link to comment

očekujem uskoro kompletni lockdown, da će po nekom rasporedu moći da se izlazi u nabavku recimo jednom u 4 dana, rekoše mi da bi u Hrvatskoj to trebalo vrlo brzo da uvedu

 

 

Link to comment

Ne znam dal je bilo

 

Забрањује се боравак у свим парковима и на јавним површинама намењеним за рекреацију и спорт, вечерас од 20 часова.

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

na osnovu par desetina testova dnevno konara zakljucuje da imamo zaravnanje

 

 

 

Ja sam se tome čudio isti minut kada sam to čuo i pisao na nekoj od tema. Nisam mogao da verujem šta priča čovek. Glupo malo da ja kao laik pričam o njemu, ali jbt, kakvo jebeno zaravnanje, tek krenulo.

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Ja sam se tome čudio isti minut kada sam to čuo i pisao na nekoj od tema. Nisam mogao da verujem šta priča čovek. Glupo malo da ja kao laik pričam o njemu, ali jbt, kakvo jebeno zaravnanje, tek krenulo.

najblaze receno pausalna izjava

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...