Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, keitel said:

Gdje u gradu imaju samouslužne kase? Znam samo za Ikeu i Merkator.

 

Темпо у Господара Вучића, Рода у ТЦ Стадион.

 

Иза овог укидања јавног превоза морао би постојати озбиљан план који подразумева организован превоз радника неопходних за функционисање државе и друштва. У противном ово није локдаун одлука него шатдаун државе и увод у анархију.  

Link to comment
15 minutes ago, Caligula said:

 

 

10 minuta?

 

Sta si radio, pravio popis

 

Ja u prodavnici max 14 sekundi, dok mogu da zadrzim vazduh

 

Dok sve izmeri,nema sanse za 14 sekundi :D A lokalna ekipa pije pivo ispred sve u 16.Tako da ne znam koliko mi je pametno da budem ovde na selu jer ovo je full 99 mod.Dodje mi uniformu da obucem pa da postrojavam redom :laugh:

Link to comment
10 minutes ago, dekki said:

 

Темпо у Господара Вучића, Рода у ТЦ Стадион.

 

Иза овог укидања јавног превоза морао би постојати озбиљан план који подразумева организован превоз радника неопходних за функционисање државе и друштва. У противном ово није локдаун одлука него шатдаун државе и увод у анархију.  

 

Ako ga bude, verovatno će biti po principu Lastinog autobusa koji krene sa pedesetak putnika ali dok pokupi sve zaposlene koji bi da se provozaju na destinaciju stigne sa 272. Srećom će u tom sardinisanju biti teško zapatiti virus. 

Link to comment
24 minutes ago, renne said:

Ovo je na globalnom nivou
Prevelik je saobraçaj jednostavo
Google i netflix su već smanjili kvalitet strima na minimum da sve ne bi otišlo u pjenis

Skype se raspada, Viber malo bolje radi... Govorim o confcallovima... Mislim da sa Skypeom nikad nisam imao problema kao sad, screensharing je postao lutrija hoce ili nece da radi...

Link to comment
1 hour ago, lo zingaro said:

Jednostavo, zamole penzose da izadju iz stana zbog dezinfekcije, “ociste” mirno stan i pri odlasku kazu da se udje tek za pola sata da ne bi udisali otrovna sredstva.

Čula sam i za BG, i to baš da targetiraju starije. 

Martial law nam treba. 

Link to comment

dobila neki insajd info 

ona neka grupa što je zaražena preko dve devojke a koje su zaražene od švajcarkinje, imala 6 zaraženih od 31 koje je bilo u kontaktu

svi koji su bili u kontaktu su u izolaciji takođe

navodno su svi dobro, ali je jedan dečko (36 god) završio na respiratoru nedelju dana, izgleda da mu je sada bolje

ono što mi je bilo zanimljio naročito, je da su se svi razboleli 2-3 dana nakon kontakta

izvor je jedan od oni 31 a koji je testiran negativno i koji je dobro, ali u strogom karantinu

 

Link to comment
14 minutes ago, radisa said:

Skype se raspada, Viber malo bolje radi... Govorim o confcallovima... Mislim da sa Skypeom nikad nisam imao problema kao sad, screensharing je postao lutrija hoce ili nece da radi...

 

Mozda da pokusate sa Zoom-om, mozes ga koristiti besplatno, ali imas ogranicenje da ako imas vise od dve osobe na call-u, call je ogranicen na 45 min, inace nema ogranicenje na duzinu trajanja. Mi u ovom periodu nismo primetili probleme sa performansama, ali svakako kvalitet npr. screensharing-a je neuporedivo bolji u odnosu na Skype ili Slack.

Link to comment
Kod mene ne prelazi 17Mbps, a uglavnom je i dosta manje.
 
Btw krenuli Kinezi.
 
 
Aj nek donesu i nekoliko desetina ovih odela u kojima su ovi iza... to je trenutno najveća pomoć koju mogu dati. Lekari nam rade goli sa onim maskicama

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...