Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, slepa živana said:

jel u srbiji?

U Srbiji.

 

Čudi me da nisu sačekali večerašnju konferenciju.Možda znaju nešto.

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Nemam zaliha, nemam ušteđevine u bankama, kući imam jednu tablu paracetamola i vitamina c...

 

Krzno mi je gusto, ja sam pravi medved :thumbup:

 

 

ja sam napravio samo zalihe piva, to su jedine zalihe koje mogu da podnesem, a osecao sam pritisak da nesto moram da nagomilam.

Edited by Nikodije
Link to comment

Jutros u merkatoru donesose odnekud nekoliko paketa sa asepsolom..Leb ti jebem kad je nastalo grabljenje, igrom slucaja sve same gospodje sa uradjenim noktima koje ne mogu da pocepaju najlon sa paketa a zapele kao mutave za telefon. 

Ogrebah se za jednu flajku..te sada mislim da smo snabdeveni za ako nam zapadne najgori ishod - Da nas naprednjaci vode kroz vanredno stanje. 

 

Inace, utiska sam da je sve Ok snabdeveno i da samo ujutru nastaje haos i grabez. Popodne se sve sredi i mirna Backa.

Link to comment

mi smo malopre vecali sta cemo danas za rucak i nismo uspeli ni tu da se dogovorimo bas lako. a onda je koalicioni otisao i zaboravio da kupi jednu od 4 stvari sa spiska. tako da smo od zaliha odustali :)

ono sto mi je vazno jeste da hronicni bolesnici iz mog okruzenja imaju dovoljno lekova i generalno, mislim da kod kupovine lekova slobodno moze i mao da se ispanici, ako vec ne znamo kako i da li ce nam zdravstvo funkcionisati za 15-20 dana (npr. ako za sledecu turu lekova treba da se jave 11.4 - nisam optimista da ce im se neko brzo javiti na taj telefon)

Link to comment
2 minutes ago, villiem said:

 

ma moram nazad

 

ibuprofen nije dobar, javili francuzi sinoc, ovde

To su valjda razlicite stvari. Paracetamol sme a ovo ne?

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Nemam zaliha, nemam ušteđevine u bankama, kući imam jednu tablu paracetamola i vitamina c...

 

Krzno mi je gusto, ja sam pravi medved :thumbup:

 

kako stojis s rakijom?

u tom segmentu mogu da ti pomognem😁

Link to comment
Just now, Boza_zvani_Pub said:

To su valjda razlicite stvari. Paracetamol sme a ovo ne?

 

Da, tako su rekli, ministarstvo njihovo, uz ogradu kolege da se svako prvo konsultuje sa svojim lekarom , sto i ja podvlacim

Link to comment
  • Redoran pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...