Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

53 minutes ago, arkonada said:

Kako se ponašate vi koji imate starije roditelje, tetke, babe, dede...jel' se viđate, ručate zajedno i slično. Naravno, ko živi zajedno ili su im najdraži u domovima su sigurno još mnogo više opterećeni. Ja moje od 80-tak godina samo na otvorenom u poslednje vreme(a i neko malo duže naredno vreme izgleda :( ) pa ne znam da li preterujem pošto se oni malo bune tipa, pa čuvate se vi, neće ništa i tako to... 

pijemo kafu na promaji svaki drugi dan :D

 

51 minutes ago, Milosh76 said:

Cuh malopre pricu iz jednog javnog preduzeca, da ce u narednih 10ak dana krenuti "rad" od kuce tj smanjivanje broja zaposlenih po upravnim zgradama preduzeca. Izgleda da se korona setka vise nego sto su ocekivali.

korona se shetka tachno koliko se i svuda shetka. a republika-nece-valjda™ stalno jedno te isto :isuse:

  • +1 1
Link to comment

U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano 11.004 osoba, pozitivno je 1.545, dok je nažalost preminulo pet osoba.

 

Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima u bolnicama širom Srbije nalazi se 47 pacijenata.

 

 

 

I sta cemo sad? Presli smo 1500, zvanicno...

Link to comment

Pa jesmo presli..ali nije to da smo ono..bas bas presli.

 

Da sacekamo da prodje vikend..pa mozda nesto..mada nije strasno, imamo 20 putavise respiratora nego ljudi na istima.

Link to comment
Just now, slepa živana said:

predivna je. kaže da treba da budemo ponosni na novi tržni centar. šta reći...

 

Slusam i ne verujem. Jebala me radoznalost koja me je naterala da odgledam ovo, ne secam se kada sam poslednji put ovoliko popizdeo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...