Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, Tihajeza said:

@omiljeni
Mi u vrtić ne ulazimo uopšte, nikako, od početka korone. Sami se obuvaju, sami misle na svoje jakne i stvari, čak i trogodišnjaci koji su u septembru tek krenuli u vrtić, pozdrave se ispred vrata sa roditeljima i ulaze sami.
Kad dolazimo po dete, isto. Zvonce na ulazu, kažemo ime, i oni ga pošalju.

Послато са SM-G960U помоћу Тапатока
 

 

 

Isto i kod nas bilo dok je isla u vrtic maja meseca. Roditelji ne ulaze u vrtic, vaspitac pusta decu i to je to.

Link to comment
On 27.10.2020. at 15:26, radisa said:

Duda misli, u odnosu na jun...

 

Sad broj zaraženih * 10, a brj mrtvih /10 u odnosu na jun...

 

Nemaju smisla brojevi, kao da su ikad i imali...

brojevi se pakuju da imaju smisla na kraju godine i da opeglaju nekako sranje oko izbora i teranje ljudi na glasanje.

pricao sam sa ljudima iz KCV, kaze spremaju se za novi udar korone ali ovo jos nije ni blizu onoga iz juna/jula vise je kao stanje iz aprila. da li ce i koliko biti gadnije, to niko ne zna...

Link to comment

I ja imam info od žene koja radi u onom "Vatrenom oku" što radi PCR testove. 
U junu su u aparat stavljali i po 24 table (na svaku staje valjda po 200 uzoraka), trenutno troše 18. I da ima veći procenat pozitivnih nego pre. 
 

Link to comment
17 hours ago, Sammael said:

Ja prošlog ponedeljka prošao devetočasovnu operaciju na privatnoj klinici sa osobljem iz svih BG klinika

jesu ti radili pcr test pre nego što su te primili na operaciju?

Link to comment
Dobio sam trač da Gradska bolnica prelazi u Covid režim od sledeće nedelje. Jel' zna neko nešto više?
ja sam chula redosled bezanija-infektivna-gradska.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, gospa buba said:

ja sam chula redosled bezanija-infektivna-gradska.
 

 

moja sestra dobila prekomandu na bežaniju od ponedeljka.
infektivna se valjda svakako bavi infektivnim bolestima, tako da su oni hendlovali ove malobrojne zaražene, u periodima kada smo pobedili koronu i bili najbolji od svih?

Link to comment
18 hours ago, Sammael said:

Ja prošlog ponedeljka prošao devetočasovnu operaciju na privatnoj klinici sa osobljem iz svih BG klinika i posle ležao 8 dana na odeljenju a ti se tripuješ od malo zubara :fantom:

 

 

 

Brt svaka cast ja se od zubara plasim :isuse:

Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

Brt svaka cast ja se od zubara plasim :isuse:

 

ima ona narodna da strah lozje cuva ... ali preterujes

ne treba odlagati neodlozno ... posebno ako je vezano za zdravlje ... pa i mentalno

to nosi dodatne probleme

Link to comment

Ma nisam odlagao nego iskrslo bas sad umesto kad je bilo zatisje.

 

Inace, zubari su posebno izlozeni virusu jer kod njih sve prsti jbg, ali zaista imaju dobu proceduru - pre ulaska prskaju ti ruke, kazu ti da nista ne dotices, mere temperaturu. I ona i asistentkinja imaju duple maske, rukavice i vizir. Popunio grdan upitnik prvi put kad sam se pojavio, tipa imam li nekog pozitivnog u okruzenju, jesam li putovao negde do pre sedam dana, osecam li neki od (pa spektar od 6-7) simptoma etc.

 

Sad, da ga jbm, to je valjda barem nekih 80% zastite.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...