Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Dobro, čovek ne zna šta je precesija ekvinocija, i ne zna da Severnjača za nekih 10-12K godina, neće biti više sevrernjača, nego Vega iz sazvežđa Lire...

 

Doro, ne čitaju svi knjige... Ali ima ju mišljenje o nečemu što ne znaju ni površno... :isuse:

 

I ne zna šta je naučni metod... Ej, bre, doktor...

 

Ja bih za ovo, pa ne znam... Jbt... :isuse:

 

Edit: znam šta bi im radio :D Onaj govor Borata™ o slobodi govora i odgovornosti, na repeat, mesec dana bez prestanka... 

 

 

Link to comment
Just now, gospa buba said:

odletece mu lishce. bolje neke dzakove da malo nosi :dry:

Ništa da ne radi... Zajbaće što god uzme...

 

Zemlja u centru svemira, astrologija, fikssne zvezde.... Pa jbt... Taj da uzme džakove da nosi, cepao bi ih da čita sutbinu iz toga kako cement pada po zemlji...

 

Ništa da ne radi, vezati ga za stolicu i Borata™ na repeat o važnosti izgovorene reči u javnom prostoru... DO beskonačnosti...

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Jozef K. said:

Tačno tako. Neverovatno je da su u školi zaista disciplinovani i tu nema transmisije za sada.

 

Niko ne pominje da ta deca treba da nekako stignu do škola. GSP pun srednjoškolaca, koji ne jebu ništa, osim što ne nose maske u prevozu ni usta u njima ne zatvaraju.

 

Predlažem totalni lokdaun, ali ne za 65+, nego za 20-. :D

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Anonymous said:

 

Niko ne pominje da ta deca treba da nekako stignu do škola. GSP pun srednjoškolaca, koji ne jebu ništa, osim što ne nose maske u prevozu ni usta u njima ne zatvaraju.

 

Predlažem totalni lokdaun, ali ne za 65+, nego za 20-. :D

Ovde je Rača u pitanju. Nema GSP. 

Link to comment

ja mislim da se on zavitlava. niko nije toliko lud. chak ni ona lujka antivakserka nije toliko luda, a mogla je da bude. tj trebalo bi :lolol:

 

zamisli idesh po tim televizijama, tamo sve ovakvli lelemudi palishe, mozesh da im prichash shtagod hocesh, shkole ne videlo, glavom klima na sve, sve ga zanima, sve se chudi. ode kuci umre od smeja svaki dan :s_p:

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Jozef K. said:

Ovde je Rača u pitanju. Nema GSP. 

 

Ma znam, zajebavam se. Ali zajebancju na stranu, svi ti tinejdžeri po Beogradu postaju ozbiljan problem. Tj. ne svi, nego dobar deo.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

ja mislim da se on zavitlava. niko nije toliko lud. chak ni ona lujka antivakserka nije toliko luda, a mogla je da bude. tj trebalo bi :lolol:

 

zamisli idesh po tim televizijama, tamo sve ovakvli lelemudi palishe, mozesh da im prichash shtagod hocesh, shkole ne videlo, glavom klima na sve, sve ga zanima, sve se chudi. ode kuci umre od smeja svaki dan :s_p:

 

Nek se zavitlava do mile volje, u samici 2 sa 2. Steta koju je govedo napravilo je vec prevelika

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...