Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

gde je  beogradu najjeftiniji test elisa? kod nekih lopova u njegosevoj 3 iljadarke. bel medik dve. da trazim dalje ili da uzmem ove bel medik?

treba mi da bi me pustili u mne sledece nedelje. traze crnogorci na granici

Link to comment

Kafici otvoreni, koncerti se održavaju, klubovi dupke puni, škole i vrtići rade do daljnjeg, koga boli qrac šta donosi prekosutra

 

Ne razumem ovaj srpski eksperiment itch

 

Ej, zvaničnih 1500 (dakle nezvaničnih minimum pet hiljada) i nikom ništa, ajde da pišamo po zdravstvenim radnicima dok ne dignu svi ruke i sve ode u djavola

Edited by Caligula
Link to comment

Brt i pametni moraju da rade, voze se prevozom i odlaze u samoposluge/rade po apotekama, kasama, bolnicama, školama.

 

Ono, jeste prirodna selekcija ali ne stradaju samo idioti.

Link to comment

Realno srljamo u katastrofu bez da išta i pokuša da se učini. Počela i sezona slava ,biće sve hladnije i zatvoren prostor...Ne znam, biće ovo baš loše i dugo će trajati

Link to comment

Prirodna selekcija ne poznaje termine pametni ili idioti. Samo jaki i slabi.

 

Esid: što se tiče nastupajuće zezone slava, konačno i moj stav, da prezirem i ne odlazim na takve ivente, dobija smisao :fantom:

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, arkonada said:

Realno srljamo u katastrofu bez da išta i pokuša da se učini. Počela i sezona slava ,biće sve hladnije i zatvoren prostor...Ne znam, biće ovo baš loše i dugo će trajati

 

Minus 1.

Gospodža ministarka je objasnila da smo povećali kapacitete i da budemo opušteni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...