Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

8 hours ago, Tihajeza said:

@omiljeni
Mi u vrtić ne ulazimo uopšte, nikako, od početka korone. Sami se obuvaju, sami misle na svoje jakne i stvari, čak i trogodišnjaci koji su u septembru tek krenuli u vrtić, pozdrave se ispred vrata sa roditeljima i ulaze sami.
Kad dolazimo po dete, isto. Zvonce na ulazu, kažemo ime, i oni ga pošalju.

Послато са SM-G960U помоћу Тапатока
 

kod nas u vrtiću ima dosta grupa u jaslicama (1-2 godine) i onda je to verovatno nemoguće tako organizovati sa tako malom decom.

a i dosta je velik vrtić, ne znam koliko to može da se sprovede i sa ovim klincima iz starijih grupa kad se odjednom na glavnom ulazu stvori npr 50-100 roditelja

Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

Dobio sam trač da Gradska bolnica prelazi u Covid režim od sledeće nedelje. Jel' zna neko nešto više?

Da, od ponedeljka (dobio sam preko trece osobe potvrdu ali izvor je doktor koji radi tamo). Problem je koliko sam cuo sto im je pola doktora (uglavnom anesteziolozi) zarazeno trenutno.

  • +1 1
Link to comment

BTW, funny story: juče bio na previjanju i zadržali me na observaciji jedno 3h (vadili krv, prikačili na infuziju, čekali da deluje neki lek) i kad sam krenuo kući stavim masku dok nisam izašao iz klinike i kako sam izašao napolje spustim je (teško mi je da dišem jer nosim steznike zbog operacije). Samo što nisam ušao u kumov auto, zvoni Viber - zove me hirurg. Šta je sad? "Odmah da si vratio masku na lice, video sam te da si skinuo, samo nam sad korona treba."

 

Vratio, držao uredno u kolima do kuće i umirao od smeha.

  • +1 6
Link to comment
On 27.10.2020. at 15:43, jorma shparga said:

mozda ce kafane i da zatvore ali ce ono govno u bnv da otvore 30-og, sve kuga da se pridruzi ...

inace u poredjenju sa guzvama koje smo do sada vidjali na otvaranjima trznih centara letosnji derbi ce biti simpaticna uspomena

Otvoren je novi mall, bilo veceras vip otvaranje.

Max 40% lokala je popunjeno. Mozda ni toliko.

 

Spoiler: nema louis vuitton-a, kamda je opet neko lagio.

Link to comment

I tako....

dok se ceo svet zatvara na minimum 4 nedelje, mi i dalje glumimo ludilo jer Srbija ne sme da stane. 

Suštinski opet se štite privreda, bake, deke, džogeri, kuce, mace, teretane, kladionice, i naravno kafane gde sve kuva - malopre sam prošao kroz KG gde u svakoj drugoj kafani pršti živa muzika dok se gradžani™ udarnički ljubibratuju™. 

Sa druge strane histerija u Zdravstvenom sistemu je sve veća jer cifre skaču zastrašujućom brzinom, zaposleni su odavno prsli i razbežali se, a ustanove po pravilu vode apartščici koji ne umeju dve nacrtane ovce da sačuvaju ni na papiru u idealnim uslovima, a kamoli u ovom sranju. 

 

Narod je stoka (ili da budem korektan, većina naroda je stoka) i zaslužuje sve ono što ga snalazi i što će izgleda tek da ga snadje.

 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Sammael said:

Gde ovo staviti? 

 

 

Nestorovića u ludnicu, jer mu je tu mesto, a ovog imbecila koji mu povlađuje, poslati da radi nešto manuelno, npr. može da skuplja lišće.

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...