Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ali zato niko, barem ne da sam ja video, da pomene da se vucic sreo sa tomom nikolicem...

Moze biti da ga u svojoj premudrosti vidi kao novog clana novog korona strucnog staba...

S obzirom na kvalifikacije...:ph34r:

 

 

I razvoj korona situacije...:ph34r:

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

To uopšte nije mali broj na 33 000 Kisićkinih. Dosta njih ne zna/ne želi/ne sme/vaga koja je cifra potpisnika. Izgleda da su ozbiljno popizdeli.

Link to comment
36 minutes ago, villiem said:

 

Ovde je prvo pogresio Zelenovic sto sminka a onda i Radovanovic jer na konkretno pitanje daje nejasan odgovor, ako je tako bilo

kako nejasan odgovor?

Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

Presla ovlas pogledom, ima mi poznatih imena sad ❤

Ja krenuo detaljno, od početka, i odmah među prvih 50 video 2 draga imena. Istog časa nazvao, čestitao, na trenutak se osećao odlično.

Ne bi trebalo zanemariti ni terapeutsko dejstvo ovakvih spiskova, ako se mene pita (kao što se, jakako, ne pita). 

  • +1 1
Link to comment

Ovaj spisak lekara je idealna prilika da mu se narod priključi sa nekim novim protestima i da se ne odustaje dok se ne ostvari sve jedan zahtev. 

Ako pandemija koja se hendluje kako se hendluje i masovno ubistvo ljudi radi izbora nije dovoljan povod, "nismo za bolje"™.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

kako nejasan odgovor?

 

Pa pitao ga jel moze na poster a on rekao da nema nista protiv filmova, karikiram

Morao je jasno da izgovori da ne zeli da se bavi time a ne da ce svakome dati savet, to svi znamo, da je ok

A Zelenovic brze bolje...

Link to comment
 
1014...
Očigledno je masa lekara povukla potpis...:covid19:
4k+ u grupi
Inače ovo sa NP je cirkus, potpuno sam smoren i slomljen. Epidemija je stavljena pod kontrolu ali nas ne puštaju kući jer služimo za političko pokazivanje i da menjamo lokalnu ekipu koja ne želi da radi.
Danas sam rekao odgovornima da je ovo farsa i cirkus i da ne pravimo nikakvu razliku samo rizikujemo da se zarazimo.
Svi su otišli osim ekipe iz Tuzle i nas.
Ovde nikom nije jasno šta još uvek radimo ovde ali zvanično ne smeju ništa da kažu. Za to vreme je u mom gradu cirkus i tamo sam bar duplo potrebniji.
Baš sam nešto prso....


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

Ovaj spisak lekara je idealna prilika da mu se narod priključi sa nekim novim protestima i da se ne odustaje dok se ne ostvari sve jedan zahtev. 

Ako pandemija koja se hendluje kako se hendluje i masovno ubistvo ljudi radi izbora nije dovoljan povod, "nismo za bolje"™.

 

Kakvi više protesti u vreme pandemije, ko da nam već ovo nije dovoljno. Prvo treba napraviti spisak članova tog novog KŠ-a, da bi bilo kakve akcije na tu temu imale svrhu, a bojim se da smo tu tanki. Da ne govorim da su članovi KŠ-a i Vučić, Brnabićka, dr. Smrt, Tabakovićka...

 

Nek' sklone onu Kisićku, meni bi to bio uspeh.

Link to comment
3 minutes ago, steins said:

4k+ u grupi
Inače ovo sa NP je cirkus, potpuno sam smoren i slomljen. Epidemija je stavljena pod kontrolu ali nas ne puštaju kući jer služimo za političko pokazivanje i da menjamo lokalnu ekipu koja ne želi da radi.
Danas sam rekao odgovornima da je ovo farsa i cirkus i da ne pravimo nikakvu razliku samo rizikujemo da se zarazimo.
Svi su otišli osim ekipe iz Tuzle i nas.
Ovde nikom nije jasno šta još uvek radimo ovde ali zvanično ne smeju ništa da kažu. Za to vreme je u mom gradu cirkus i tamo sam bar duplo potrebniji.
Baš sam nešto prso....


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Šta ti Tuzlaci pričaju?

Link to comment

na ovom spisku lekara ima par imena koje uopšte nisam očekivao. baš sam prijatno iznenađen. moglo bi nešto biti od ovoga.

 

btw upadljivo mi da nema onog pulmologa iz Beograda, Žujovića, što je već bio par puta na tv.

a sinoć sam malo googlao 10ak-15ak random imena sa spiska, čisto da vidim odakle su sve ti ljudi i naletim tako na jednog koji je bio na listi POKS sad na izborima :lolol:

Link to comment

Vučiću očigledno smetaju potpisi, rekao je da je glavni razlog za gostovanje na RTSu bio da "ne dozvoli napade na lekare". Izgledao je actually besan. Mislim da su mu konferencije za novinare kriznog štaba ozbiljna slaba tačka. N1 je 'razmnožila' novinarske ekipe, sada mogu da predstavljaju televizije N1 i Nova, portale N1 i  Nova, Newsmax adria - nema šanse da ih zaobiđu na konferenciji. A kada novinari postave pitanje, to čuju i  gledaoci RTSa, Pinka, itd. Ranije je možda bilo moguće zakopati dešavanja poput ovog pisma, sada postoji lep mehanizam da se stigne i do nekoga ko ne vidi dalje od državnih medija.

Reakcije vlasti će sigurno tek biti, svaka čast na hrabrosti svakome ko je stavio svoje ime i prezime na taj spisak. Treba odbraniti te ljude kada vlast počne da na njima trenira strogoću..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...