Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

24 minutes ago, freakns said:

ja nisam masinac, ali sam sa elektro, to je na FTN i jedno i drugo, znaci isto je.

naravno da bi ga sklopili.

jedini problem je sto bi mi prikljucili coveka na to da isprobamo pa posle gledali sta smo zajebali :D i uopste se ne zajebam. mi manual gledamo samo i iskljucivo kada povezemo opremu, iskonfigurisemo, pa kada vidimo sta ne radi popravljamo pola dana... i tek onda! a i onda  otvovris PDF i uradis search kljucne reci, pa ono ispred sve znas svakako :lol: 

 

:lolol:

 

mi idemo tek na kraju, kad potroshimo dermatologe i ortopede :D

Link to comment
1 hour ago, fren said:

Мени је и даље чудно како није добио ковид досад. 

Pa najverovatnije i jeste dobio na proslavi "izborne" pobede sa Čedajem i preležao u onih nekoliko dana kada se nije pojavljivao u javnosti (blaži oblik) sve do čuvenog intervjua na terasi.

Naravno da mu ne pada na pamet da to objavi jer bi ispalo da je zaražen išao u Moskvu i Brisel.

  • +1 3
Link to comment

Mene to uopste ne iznenadjuje. Radio sam u veoma poznatoj firmi sa jakom tradicijom - 90 posto ljudi, rukovodstvo 100 posto, nije uopste imalo pojma kako radi proizvodna linija na kojoj se nalaze ili kojom rukovode. Niko ne zna engleski, nemacki, italijanski... A uputstva sva na tom jeziku.

 

Rukovodstvo samo nabavi, uzme procenat i to je to. Niko ne komunicira sa dobavljacem kako bi razjasnio probleme bilo koje vrste. 

 

I s obzirom na sve to - svi jedni drugima podmecu klipove. Problemi se ignorisu. Mejlovi samo prste. 

 

 A oni koji zapravo proizvode nesto su u konstantnom najebu i sve im je na grbaci. Srbija u malom. 

Edited by Downforce
Link to comment
Just now, Aleksija said:

u ue vec par dana drasticno manji broj ljudi ispred covid ambulanti... nadajmo se da ce se nastaviti.

Ako se trend nastavi, mogli bi vanredne predsedničke u septembru... :fantom:

  • +1 1
  • Haha 5
  • Hvala 1
Link to comment

Juce je neko pomenuo, i ja imam utisak bar od prica koje cujem da se ovo smiruje, a poznavao sam dosta zarazenih ljudi.

Da li ovi sad namerno guraju i vece brojke da bi jos optuzili proteste ili sta moze da bude u pitanju...

Link to comment
u ue vec par dana drasticno manji broj ljudi ispred covid ambulanti... nadajmo se da ce se nastaviti.
Nadam se da je zbog manjeg broja ljudi...
No ja ovde kod mene kad sam pitao, doktorka mi rekla da imaju isto pa i više, no su se opametili pa kad daju broj ljudima kažu im za koliko da dođu da ne vise po hodnicima i ispred...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nadam se da je zbog manjeg broja ljudi...
No ja ovde kod mene kad sam pitao, doktorka mi rekla da imaju isto pa i više, no su se opametili pa kad daju broj ljudima kažu im za koliko da dođu da ne vise po hodnicima i ispred...

.... Shiit has hit the fan!
 

moguce  je i to.

mada i oni brojevi iz lokalnog zzjz, od kod god datuma bili, vec danima padaju. nije nimalo pouzdano, ali nadajmo se da pokazuje bar blagi trend. videcemo.

Edited by Aleksija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...