Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Quote

 

Epidemiolog Zoran Radovanović i dr Oliver Stojković, profesor humane genetike na Medicinskom fakultetu u Beogradu deo su eksertskog tima Šapca za borbu protiv virusa kovid 19, saopštio je danas gradonačelnik Nebojša Zelenović na konferenciji za medije.

 

On je dodao da je u timu i dr Dragutin Marković, epidemiolog u penziji iz Šapca.

 

 

Link to comment
On 16.7.2020. at 20:11, pufikaflafi said:

Svaki dan ih treba pitati koliko je uradjeno PCR testova, ne seroloških i PCR zajedno. Bukvalno svaki dan treba insistirati na tome. 

 

I evo psiho upravo spinuje o tome kako ne treba ići u zemlje koje malo testiraju i imaju 10% procenta pozitivnih među testiranima. Prosto fascinantno koliko insistiraju na svojim lažima i koliko to sve dugo traje. 

  • +1 3
Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

sad pogledala, spisak narastao na 1005

 

držim palčeve 

 

 

Presla ovlas pogledom, ima mi poznatih imena sad ❤

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, dùda said:

videla sada tu vest

ne znam kako će da rade kada če im ova bagra podmetati nogu na svakom koraku

 

Odmah sam pomislio da će ih gađati biološkim bombama iz vazduha.

Link to comment
Quote

 

Epidemiolog Zoran Radovanović izjavio je, povodom najave gradonačelnika Šapca da će biti deo ekspertskog tima u borbi protiv koronavirusa u tom gradu, da nije preuzeo "nikakvu zvaničnu funkciju".

 

Zelenović je na konferenciji za novinare u Šapcu najavio da će deo ekspertskog tima Grada Šapca u borbi protiv epidemije koronavirusa biti Zoran Radovanović, genetičar Oliver Stojković, kao i epidemiolog u penziji Dragutin Marković.

 

"Po sredi je nesporazum, jer nisam preuzeo nikakvu zvaničnu funkciju. Narednih dana idem na odmor, tako da ni fizički ne bih mogao da se angažujem u tom svojstvu", izjavio je Radovanović.

 

Prema njegovim rečima, Zelenović se prekjuče sreo sa Oliverom Stojkovićem i s njim, tražeći, kako je rekao, savete zbog teškoća na koje nailazi.

 

"Slične savete dajem svima koji mi se obrate. Na gradonačelnikovo pitanje da li može da navede moje ime kao konsultanta, odgovorio sam mu da nemam šta da krijem. Dakle, u okviru svojih mogućnosti, savete dajem svakome ko mi ih zatraži", kazao je Radovanović.

 

 

Pametno, po mom mišljenju. Šta će mu to u životu?

Link to comment
5 minutes ago, Anonymous said:

 

Pametno, po mom mišljenju. Šta će mu to u životu?

 

Ovde je prvo pogresio Zelenovic sto sminka a onda i Radovanovic jer na konkretno pitanje daje nejasan odgovor, ako je tako bilo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...