Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, BarryWhite said:

Svadbu smo zakazli u februaru 2020, posle smo pricali o smanjenju broja ljudi na oko 70 a posle je postalo evidentno da ni to nema sanse za septembar tako da smo resili da napravimo samo rucak. Ali smo cekali zvanicnu odluku drzave o zabrani okupljanja jer smo dali depozit i hteli smo da imamo pravni osnov zasto smo odlucili za otkazivanje tj da umesto praslave za 120 ljudi napravimo rucak za 20 ljudi. Mislim i tih 20 je koliko vidim po ovoj odredbi protivno uredbi. Nije mi jasno po kom osnovu se nadaju da ce za taj datum moci da iznajeme prostor nekom drugom ako su zabranjena okupljanja za vise od 10 ljudi na otvorenom i zatvorenom...

 

Cestitke na zenidbi. Organizuj onako kako vama izgleda najudobnije, onako kako ocekujete da ce vam svadba ostati u najlepsem i najduzem secanju.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, renne said:

kaže smrt da se popravljamo i da ubijamo sa testovima

baš lep uvod je napravio. samo što meni ovi podaci na prvi pogled baš i ne ulivaju neki optimizam.

Link to comment

Mondo mozda ima prave informacije :D

 

Testirano je 11.521 osoba, od čega je 4.216 poozitivnih. Na respiratoru 205 pacijenata. Ukupno je sa današnjim danom testiramo 580 hiljada, a u poslednja 24 časa preminulo je osam osoba.

 

A Blic kaze

 

U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirana 11.521 osoba, njih 426 bilo je pozitivno, dok je nažalost preminulo osam lica.

 

Prema podacima Ministarstva zdravlja na respiratorima u bolnicama širom Srbije nalazi se 205 pacijenata.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Ono što najlakše mogu da slažu i čime pokrivaju ovaj raspad jeste taj broj testiranih, čim to i Vučić i Brnabić i svi guslaju jasno je da je taj podatak muljaža.

Link to comment

Jebalo te jedinstvo i ovo

 

"Ako mogu ja da završim"

 

Ovi ljudi su oličenje politike

 

A Zlatibore ti si tu jer si najbolji hirurg u državi

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...