Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

4 hours ago, mraki said:

I Nestor je izgleda shvatio da je vrag odneo šalu, pa se sklonio iz medija i pustio Kona da lupeta za sve pare.

Ee njega niko vise ne pominje 😯

Ne gostuje vise pink-srecna? 🤔

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

Sa zvanicnim brojevima nismo najgori. Luksemburg i Crna Gora su gori, pound for pound.

U pravu si, to je po broju zaraženih, po zvaničnom broju mrtvih su pored Crnogoraca i Makedonci gori od nas, Luksemburg nije jer je na 0.

Link to comment

Luksemburg radi 12.000 testova dnevno, za mesec dana ce istestirati celu drzavu, pa krecu novi krug. Od tih 100 sto oni nadju je garant bar 80 asimptomatski.
Kod nas je asimptomatski mitolosko bice. Era Ojdanic, Ceca i jos uvek trazimo treceg.

Link to comment
1 hour ago, dvb-t manijak said:

Za Jagodinu jednostavno nema podataka. Tamo se to skriva sistemski još od početka epidemije.

 

Izgleda da se pošast zapatila kod mene u selu,okolina Despotovca,nekoliko ljudi iz komšiluka je hospitalizovano za Jagodinu zbog simptoma sličnih kovidu.

Dvoje mojih prvih komšija jedan sa leve drugi sa desne strane obojica srednjih godina naravno da nisu pozitivni.Plus onako bolesni išli na posao,za seno šetali se po selu

Ma imam malo temperaturu i probada me plećka al nije to ništa tuširao sam se sa ladnu vodu. Kad ono prc ambulanta bato.

 

 

Link to comment
7 hours ago, Anonymous said:

 

Neće ovim lažiranjem ubiti nikog, to je pokrivanje za raniji zločin (tekme, tur, izbori, totalno ukidanje mera...). Samo se brukaju i dovode do još većeg nepoverenja u njih, što doduše može dovesti do novih žrtava.

 

Ovaj tvoj post kad procita covek rekao bi, nije tako strasno :)... a strasno je ... i nije da nismo znali ... ali meni je nekako strasnije kada potkrepljeno brojkama (si velim, pa nisu valjda tolike budale i zlotvori)

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Njega su Nemci "navatali" tako da ne verujem da je lagao...

.... Shiit has hit the fan!
 

pitanje je. poreklo, kad si vec asimilovan u borg, prestaje da bude vazno. moze samo ako ima neki dramski trenutak, ali on po pravilu sluzi da se podvuche monolitnost borga. a nije da je kapetan pikar lichno :dry:

Link to comment
pitanje je. poreklo, kad si vec asimilovan u borg, prestaje da bude vazno. moze samo ako ima neki dramski trenutak, ali on po pravilu sluzi da se podvuche monolitnost borga. a nije da je kapetan pikar lichno :dry:
Ma bio na "službenom putu" u Nemačkoj ovi ga testirali i opa!
A BTW, pre toga bio u izolaciji u prvom naletu...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
27 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma bio na "službenom putu" u Nemačkoj ovi ga testirali i opa!
A BTW, pre toga bio u izolaciji u prvom naletu...

.... Shiit has hit the fan!
 

Na samom pocetku je nako u Komori umro naprasno u prisustvo korone.

Link to comment

Neverovatna besramnost izbija iz bukvalno svake rečenice dr Tiodorovića.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=07&dd=20&nav_category=12&nav_id=1708835

 

Quote

"Prvi pik desio se oko Vaskrsa, nakon toga počelo je opadanje, drugi pik nastupio je kao posledica popuštanja mera i prevelikog opuštanja. Upozoravali smo da je virus tu, da može doći do ponovnog razbuktavanja, da su opasni repovi epidemije, ali narod je pomislio da je sve gotovo. To je očekivano donekle, svi su pohrlili da se vrate svakodnevnom životu, živelo se pod ograničenjima, bio je to taj prvi udar i narod je jedva dočekao da prodiše, ali eto, desio se drugi pik", istakao je on.

 

Quote

Prema njegovim rečima, ovo što se sada dešava, posledica je dešavanja u poslednjim danima kada su krenula okupljanja po gradovima, a posebno u Beogradu.

"Dakle, ovo je taj treći pik, ako nemamo okupljanja i ako se poštuju mere koje sada važe za celu Srbiju, u toku nedelje možemo se nadati da će početi stišavanje. Nije to nikakva filozofija da izračunate kada vam nailazi naredni pik, imamo dan okupljanja, onda dodajemo, pet, sedam do 10 dana i to je to", objasnio je dr Tiodorović.

 

Quote

Upitan ko je pogrešio kada se prognoziralo da će virus oslabiti tokom leta, Tiodorović kaže da niko ne greši i da sve zavisi u kom trenutku i u kom vremenskom periodu se daje prognoza. :ajde:

"Ta prognoza da će leto biti mirnije izrečena je krajem maja, početkom juna, tada je situacija bila mnogo mirnija. Nakon ukidanja vanrednog stanja imali smo opadajuću tendenciju, zatvorili smo privremene kovid bolnice, brojke su padale, sve je ukazivalo da će leto biti mirno. Mi smo uvek isticali da je virus tu, da je potrebna opreznost, ali došlo je do velikog opuštanja, svako je nastavio da živi kao da se ništa ne dešava", kaže on.

 

Quote

A na pitanje ko je kriv, on odgovara: "Ne postoji krivica, postoji odgovornost. Ili se ponašaš odgovorno ili ne. Kada se narod jednom opusti posle policijskog časa, teško ga je vratiti ponovo u stanje kontrole, zato su se i mere uvodile postepeno. E sada, niko nije očekivao da će se usred epidemije uplesti politički faktor."

 

Misle li oni zaista da svi imamo pamćenje zlatne ribice? Sve njih jednog dana treba krivično goniti. 

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Halvard said:

Neverovatna besramnost izbija iz bukvalno svake rečenice dr Tiodorovića.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=07&dd=20&nav_category=12&nav_id=1708835

 

 

 

 

 

Misle li oni zaista da svi imamo pamćenje zlatne ribice? Sve njih jednog dana treba krivično goniti. 

Ne znam sto dosad nije polivan ovde, meni je taj T uvek svojim izjavama izazivao povracanje zbog otvorenog poltronstva prema vlasti

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, InvisibleLight said:

Ne znam sto dosad nije polivan ovde, meni je taj T uvek svojim izjavama izazivao povracanje zbog otvorenog poltronstva prema vlasti

+1 tijosav je odvratan oduvek. stabilno odvratan, bez ekstrema.

 

te da podvuchemo. oni nikad nisu rekli nishta konkretno, nikad nishta konkretno o chuvanju i opasnostima, naprotiv, rekli su da smo pobedili i, alternativno, da je virus nikad slabiji, da ce poginuti od vrucine, i da je (!) pravi trenutak da se svi zarazimo i prejebemo tu bedu. to je ono shto su oni rekli. svi su luperati za sve pare, titrali svoje egove do maksimuma, bezi ikakve koordinacije, kad bi se neko i zaleteo u "struku" i rekao neshto odgovarajuce i u skladu sa realnoshcu, sutradan je virio gazdi iz guzuce.

 

sve ostalo je sitan vez oko neoperive fleke.

 

saradnici okupatora.

Edited by gospa buba
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Ne mogu ja ove današnje mlade, umirao od korone prošli vikend, sad više nema temperaturu, ne može baš da diše lepo i priča, ali kaže može da počne da radi. Reka sam ne može, odmori bre čoveče, pokrivamo ti 100% bolovanje.:dry:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...