Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

9 minutes ago, radisa said:

Moj kolega se zarazio u kolima, od drugog kolege...

 

ALi, kontam da u kolima ni maska na pomaže, ako su prozori zatvoreni... No, to nije razlog da se ne nosi i smanji šanasa za zarazu...

 

Pa ona KN95, plus otvoreni prozor kod mene i tu je bilo priseravanja, ubi promaja.

 

edit: u krajnjoj liniji ja štitim njih, ali to je nama ovde izgleda stran koncept.

Edited by Anonymous
Link to comment

pomaže. ja sam išao u valjevo, doduše kombijem, i ispostavilo se da su se vozaču javili simptomi par dana kasnije i na testu je bio covid +
 

svi smo imali maske, nas 8, i niko nije prijavio nikakve simptome 14+ dana nakon toga

 


e

u tom kombiju smo proveli 2sata(sat tamo i sat nazad)

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
19 minutes ago, Anonymous said:

 

Pa OK, nek' dođemo da tačne cifre. Koga misle da zajebu sa ovim? Skoro svi su nam već zatvorili granice, a sumnjam da iko, makar u Beogradu, veruje u te cifre. Samo se dalje zakopavaju i povećavaju opšte nepoverenje u krizni štab.

 

Kad bi izašli sa pravim ciframa možda bi uspeli da nateraju građane da se konačno uozbilje. Danas išao kolima s prijateljima na izlet, stavio masku pri ulasku, opšti smeh.

 

pa nisam ja protiv pravih cifara :D 

 

ne znam cemu uopste sluzi to sakrivanje, ali je sigurno krivicno delo

 

jbmu, prilicno sam siguran da se Srbija vrlo malo razlikuje od Makedonije po pitanju brojeva, a ako tamo Skoplje krka vec nedeljama 30-50% brojeva novozarazenih  prilicno sam siguran da je tako i u Srbiji

 

sad na onoh Sabicevih (740) dodaj 57 za Kraljevo sto sam negde procitao potvrdjujuci one brojeve ... nemam info za Nis i Beograd ... pa to je minimum 2k novoregistrovanih danas

Edited by cedo
  • +1 1
Link to comment

Za taxi  kn95+vizir+otvoreni prozori+sedim iza vozača.  Samo kad baš moram taxijem. Pa sad, ako za  7-8-10min vožnje zakačim, neviđeni sam baksuz. :cry:

A je me gledao kao vanzemaljca, brigaaa me!! I on je morao da nosi masku. Da je neka duža vožnja, ne bih se usudila ni sa kosmonautskom opremom.

Link to comment
3 minutes ago, Alfa said:

Za taxi  kn95+vizir+otvoreni prozori+sedim iza vozača.  Samo kad baš moram taxijem. Pa sad, ako za  7-8-10min vožnje zakačim, neviđeni sam baksuz. :cry:

A je me gledao kao vanzemaljca, brigaaa me!! I on je morao da nosi masku. Da je neka duža vožnja, ne bih se usudila ni sa kosmonautskom opremom.

U NS ima taksi udruđenje koje je stavilo plastičnu barijeru između vozača i zadnjeg sedišta... Jeftino, a super rešenje...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

U NS ima taksi udruđenje koje je stavilo plastičnu barijeru između vozača i zadnjeg sedišta... Jeftino, a super rešenje...

 

Koje?

Link to comment
 
sad na onoh Sabicevih (740) dodaj 57 za Kraljevo sto sam negde procitao potvrdjujuci one brojeve ... nemam info za Nis i Beograd ... pa to je minimum 2k novoregistrovanih danas

Na tom spisku fali skoro pola okruga iz Srbije: Cacak, Jagodina, Vranje, Bor, Pozarevac, Prokuplje, Zajecar, Krusevac.
Pa onda jos kad dodas Beograd, Kraljevo i Nis.

Najzesce zariste u Evropi i to bezimo drugoplasiranom toliko da ne moze ni prasinu da guta.
Mater im jebem nenormalnu. Ubice.


Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Mislim da mi je žena rekla da je SOS...

 

Ne bih nikad pomislio na njih, uvek su mi bili nekako krševni, al' dobro je znati

Link to comment
1 hour ago, vememah said:

Dnevni top 20 u Evropi po broju preminulih u 24 časa:

 

n2avdHO.png

 

Dnevni top 20 u Evropi po broju novozaraženih u 24 časa:

 

tkK82oo.png

 

https://covid19info.live/europe/

Dakle, već po vrlo upitnim zvaničnim brojkama smo najgori u Evropi u obe kategorije kad se preračuna po glavi stanovnika.

 

Sve čestitke vlastima i poltronskim debilčinama iz kriznog štaba (tzv. "struci").

Edited by vememah
Link to comment
32 minutes ago, omiljeni said:


Na tom spisku fali skoro pola okruga iz Srbije: Cacak, Jagodina, Vranje, Bor, Pozarevac, Prokuplje, Zajecar, Krusevac.
Pa onda jos kad dodas Beograd, Kraljevo i Nis.

 

Kruševac je oko 100, ali se za 400 ljudi čekaju rezultati. Kažu da je bio zastoj 11 dana https://krusevacgrad.rs/krusevac-rezultati-za-910-poslatih-uzoraka-kasnili-cak-11-dana/

 

Za Jagodinu jednostavno nema podataka. Tamo se to skriva sistemski još od početka epidemije.

Po pisanju lokalnih portala, tokom jula u Jagodini ima (zvanično) 45 zaraženih, a u okrugu oko 150.

ili se Pomoravlje zaista dobro drži sada u odnosu na prvi pik prvog kuga, kada je bilo mnogo više zaraženih u umrlih... ili je ovo domaćinski spin :s_d:

 

Prokuplje oko 60, itd...

Link to comment
Dakle, već po vrlo upitnim zvaničnim brojkama smo najgori u Evropi u obe kategorije kad se preračuna po glavi stanovnika.
 
Sve čestitke vlastima i poltronskim debilčinama iz kriznog štaba (tzv. "struci").
Sa zvanicnim brojevima nismo najgori. Luksemburg i Crna Gora su gori, pound for pound.
Sa stvarnim brojevima smo medju najgorima u celom svetu.
Mozda bi Kirgistan mogao da nam parira. I Panama
Link to comment
55 minutes ago, omiljeni said:


Na tom spisku fali skoro pola okruga iz Srbije: Cacak, Jagodina, Vranje, Bor, Pozarevac, Prokuplje, Zajecar, Krusevac.
Pa onda jos kad dodas Beograd, Kraljevo i Nis.

Najzesce zariste u Evropi i to bezimo drugoplasiranom toliko da ne moze ni prasinu da guta.
Mater im jebem nenormalnu. Ubice.

 

 

Neće ovim lažiranjem ubiti nikog, to je pokrivanje za raniji zločin (tekme, tur, izbori, totalno ukidanje mera...). Samo se brukaju i dovode do još većeg nepoverenja u njih, što doduše može dovesti do novih žrtava.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...