Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

23 minutes ago, Milosh76 said:

U poslednja 24 sata u Srbiji 

 

8.349 / 359 / 10 /190.

 

 

 

Ova sad ne mora ni da citaju, mogu da kazu da ce svaki dan da se zarazi 350 i dumre 10

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Jumanji said:

Razlika od 300 zarazenih je sto se 3x neko u toku dana testirao. Mrs!

 

na 5% pozitivnih, od svih testiranih, su bas oni koji su isli na 3 mesta da se testiraju, pozitivni :ziga: 

Link to comment
10 minutes ago, Ros said:

na 5% pozitivnih, od svih testiranih, su bas oni koji su isli na 3 mesta da se testiraju, pozitivni :ziga: 

Zapravo mi imamo negativan priraštaj pozitivnih nego ovi višestruki jebu stvar

Link to comment

Ja sam poludela još pre pitanja o brojevima kada ga je pitala da li imaju konačan broj zaraženih dokazano na protestu i vidi se da je poludeo zbog toga i rekao kako još skupljaju , da još dolaze zaraženi sa protesta. tačno se videlo da je iz mržnje i osvete to rekao, tonom kao u onom slučaju sa zapošljavanjem doktora iz Crne Gore

Edited by InvisibleLight
Link to comment

znaci, ako sam vas dobro razumeo .... razlika juce od 396 do 797 je u visestrukom testiranju obolelih

dobro™ , to bar objasnjava 10k testova dnevno kada oni koji trebaju ne mogu da se testiraju

 

ako im ovo prodje zasluzujete sve sto ce da vam rade u buducem periodu

Link to comment
4 minutes ago, cedo said:

znaci, ako sam vas dobro razumeo .... razlika juce od 396 do 797 je u visestrukom testiranju obolelih

dobro™ , to bar objasnjava 10k testova dnevno kada oni koji trebaju ne mogu da se testiraju

 

ako im ovo prodje zasluzujete sve sto ce da vam rade u buducem periodu

 

ovo smo do sad ispisali na ovom forumu u prethodnih nekoliko godina bar jedno 100x 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...