Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

6 minutes ago, James Marshall said:

 

ovo smo do sad ispisali na ovom forumu u prethodnih nekoliko godina bar jedno 100x 

 

a ne mozes da kazes da nije tako

Link to comment
Just now, cedo said:

 

a ne mozes da kazes da nije tako

 

ne znamo mi gdje je dno, to što ti pričaš, to je u teoriji tako, tako bi trebalo da bude, ali zemlja je ovo čuda

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

 

ne znamo mi gdje je dno, to što ti pričaš, to je u teoriji tako, tako bi trebalo da bude, ali zemlja je ovo čuda

 

jasno je da nema dna, o tome se i radi ... poslednji put kada sam pomislio da ne moze gore je bilo negde pre bombardovanja

Link to comment

Znam tačno da sam gledao da bih se nervirao, ovako su mi suze išle kako ste preneli Lončareve odgovore. Makar se čovek ismeje preko ppp, jer besa imam isuviše.

Link to comment

Najvise gledam, kad mogu, zbog pitanja ovih sa nase strane. I naravno da me degenerici svaki put iznerviraju. Bahata stoka, navikla da se obraca retardima i stalno ti kljucaju po zdravom razumu.

 

Ono o protestima je kriminal, skupljaju jos uvek podatke o zarazenima koji su ucestvovali...cccc

 

radoje i ben akiba moraju iz groba ustati jer ovo niko drugi ne moze opisati 

Ma kakvi, prevazisli ih odavno, kosti im ne veruju sta se desava u ovoj Srbiji.

 

Link to comment

to sto gledate, to me cudi. ali ono, kapiram da su svi ljudi pomalo mazohisti... ali to da ne verujete koliko lazu, i tako svaki dan iznova, e pa jebemu :lol: 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, cedo said:

znaci, ako sam vas dobro razumeo .... razlika juce od 396 do 797 je u visestrukom testiranju obolelih

dobro™ , to bar objasnjava 10k testova dnevno kada oni koji trebaju ne mogu da se testiraju

 

ako im ovo prodje zasluzujete sve sto ce da vam rade u buducem periodu

 

Naravno da će da im prođe, iz dva razloga.

 

Razlog 1: u Srbiji ne postoji politička garnitura na vlasti pa da ih juriš zato što lažu. Ovo u Srbiji je organizovana kriminalna grupa, mafija koja drži milione ljudi kao taoce i to održava tipičnim mafijaškim metodama koje nisu nimalo nežne. Taoci na mafiju ne kreću tek tako, barem ne dok imaju šta da izgube.

 

Razlog 2:

Comforting Lies Vs Unpleasant Truths | Truth, Memes, Funny memes

 

(uz ogradu da političke laži u Srbiji više spadaju u kategoriju "childish" nego "comforting" ali to su već tehnikalije).

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, freakns said:

to sto gledate, to me cudi. ali ono, kapiram da su svi ljudi pomalo mazohisti... ali to da ne verujete koliko lazu, i tako svaki dan iznova, e pa jebemu :lol: 

 

Nije to nego su u pitanju tako providne a u isto vreme skandalozne i bezočne laži, da svako normalno ljudsko biće prirodno očekuje da se u jednom trenutku te laži makar pretvore u dobro osmišljene i uverljive laži. Ili da neko izgubi živce i saspe im u lice da su bezočni lažovi i ubice. Ja ne gledam te presice ali stvarno imam u sebi neku takvu nadu i ne smatram da je to naivno već da naprosto dokazuje da još uvek imam gram duše i ljudskosti u sebi. 

 

Sad, što se mi nadamo jednom a dobijamo drugo (svakog dana sve bezobraznije laži u odnosu na juče), to je drugi par cipela. Ali stvarno mislim da je ljudski i normalno nadati se da će jednom osvanuti normalan dan u Srbiji, makar i kao statistička greška koja se dešava jednom u 30 godina.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, villiem said:

testiraju se svaki dan neki tamo

 

dacic rece da je obavio tri puta, bez simptoma, onako

 

Quod licet Iovi, non licet bovi.

Link to comment

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=07&dd=20&nav_category=12&nav_id=1709063

 

Žena (27) iz doljevačkog sela Orljane, koja je na respiratoru, danas je rodila sina, ali je novorođenče ubrzo preminulo. "Porođaj je obavljen danas u 10.30 sati, rođeno je muško dete, prodisalo je, ali mu je saturacija odmah počela da pada. Intubirano je, urađena je reanimacija, ali je preminulo u 11.50 sati", saopštila je Anđeka Slavković, direktor Dečje hirurške klinike KC Niš.

Link to comment

[sarkazam]

       ...sve je to zbog demonstracija...

[/sarkazam]

 

Daće Bog da makar žena preživi.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...