Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja išao do DZ nekim drugim povodom, bol u ledjima i nozi, čekao da se smiri ali ništa od toga...

Tamo haos od neorganizacije. Sestra stoji ispred zgrade i pušta samo po troje unutra, gde bi trebalo da ima znatno više od 3 lekara. Nema spisak zakazanih, ništa. Ljudi čekaju na suncu, razbacani u više nekih redova. Ja sam imao zakazano kod moje doktorke pred kraj prve smene i pobunih se tu malo pošto mi ništa ne znači da udjem za 2 sata. Neke babe zauzele mesto u redu na udju što ranije iako imaju zakazano tek popodne. Sestra na to sve ništa, vodi računa da bude po troje unutra i dalje je ne zanima. Pustila me nekako kad sam objasnio u koliko sati imam zakazano, publika naravno malo negodovala...

Popnem se gore, kad ispade da moja doktorka ne radi, ima koronu. Nema zamene, primiće me drugi put neko ako je hitno. Ko zna koliko ih je još zaraženo, teško da je samo ona...

Edited by mraki
Link to comment
Skuplja se posteljina za KC Srbije jer pacijenti leze na golim dusecima. Bitno je samo da su od pamuka, nije bitno ako je pocepana. Do sutra do 15h se moze odneti u hotel Crown Plaza.
 
 
Meni ovo potpuno neverovatno, ako je neistina računam da je Crown Plaza ozbiljna firma i da će reagovati.
Ako je istina onda još gore!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Sto bi bilo nestina?

Da se skuplja posteljina. Ne kažem da jeste neistina...

 

Edit:

Ono na recepciji hotela

.... Shiit has hit the fan!

 

 

 

Link to comment
28 minutes ago, mraki said:

Ja išao do DZ nekim drugim povodom, bol u ledjima i nozi, čekao da se smiri ali ništa od toga...

 

 

Koji DZ?

 

Ja sutra idem na Zvezdaru samo po uput, vec sam pod stresom ...

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da se skuplja posteljina. Ne kažem da jeste neistina...

.... Shiit has hit the fan!
 

cigota sa zlatibora trazila preko mreza donacije u zastitnim sredstvima, onda izgleda dobili packe, pa se sad zahvaljuju republickom fondu i kazu da imaju dovoljno tih sredstava.

 

ali evo trenutno apeluju da im se doniraju namirnice i sredstva za dezinfekciju :blink:

 

Link to comment
8 minutes ago, Aleksija said:

cigota sa zlatibora trazila preko mreza donacije u zastitnim sredstvima, onda izgleda dobili packe, pa se sad zahvaljuju republickom fondu i kazu da imaju dovoljno tih sredstava.

 

ali evo trenutno apeluju da im se doniraju namirnice i sredstva za dezinfekciju :blink:

 

Funkcionerima korona napada kicmu.

  • +1 1
Link to comment
Ja išao do DZ nekim drugim povodom, bol u ledjima i nozi, čekao da se smiri ali ništa od toga...
Tamo haos od neorganizacije. Sestra stoji ispred zgrade i pušta samo po troje unutra, gde bi trebalo da ima znatno više od 3 lekara. Nema spisak zakazanih, ništa. Ljudi čekaju na suncu, razbacani u više nekih redova. Ja sam imao zakazano kod moje doktorke pred kraj prve smene i pobunih se tu malo pošto mi ništa ne znači da udjem za 2 sata. Neke babe zauzele mesto u redu na udju što ranije iako imaju zakazano tek popodne. Sestra na to sve ništa, vodi računa da bude po troje unutra i dalje je ne zanima. Pustila me nekako kad sam objasnio u koliko sati imam zakazano, publika naravno malo negodovala...
Popnem se gore, kad ispade da moja doktorka ne radi, ima koronu. Nema zamene, primiće me drugi put neko ako je hitno. Ko zna koliko ih je još zaraženo, teško da je samo ona...
Kakav raspad po svim savovima, a pretpostavljam da nas tek ceka haos zapravo.
Eeee a kada sam/smo pricali, jos dok je bio hahahehe virus, da nas ceka sa ovim diletantima i mufljuzima samo pakao i da cemo biti prepusteni iskljucivo samo sebi, kad dodje taj trenutak ne moze covek sve bas da prihvati i da bude ravnodusan, sa znao sam [emoji58]
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Funkcionerima korona napada kicmu.

ma to je ovde vec zlatni standard, niko nije ni uspeo da prismrdi ako ima trunku integriteta. ako neko promakne, brzo menjaju.

 

nego, dvoje mojih prijatelja u ranim tridesetim, oboje imaju skoro udzbenicke simptome, jos samo cekaju da sasvim izgube culo mirisa. odgovornije ponasanje nisam videla tokom epidemije, sa minimumom kontakata (oboje na odmoru vec tri nedelje, znaci nema komunikacije na poslu), stalno maska, alkohol... par puta su rucali u restoranima, ali sedeli na otvorenom u praznim bastama, prebrisali alkoholom sve okolo, konobari s maskama... ljudi stvarno i znaju sta je rizik i postupaju u skladu sa tim znanjem.

nije nikakav argument protiv nosenja maske, samo mi nije jasno kako... 

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

ne stima za nemacku. ima preko 300 sigurno

 

juce bilo 486...

e sad ako nisu prebacili na ww2 metode bice da je tih 15 neka greska

Link to comment



ma to je ovde vec zlatni standard, niko nije ni uspeo da prismrdi ako ima trunku integriteta. ako neko promakne, brzo menjaju.
 
nego, dvoje mojih prijatelja u ranim tridesetim, oboje imaju skoro udzbenicke simptome, jos samo cekaju da sasvim izgube culo mirisa. odgovornije ponasanje nisam videla tokom epidemije, sa minimumom kontakata (oboje na odmoru vec tri nedelje, znaci nema komunikacije na poslu), stalno maska, alkohol... par puta su rucali u restoranima, ali sedeli na otvorenom u praznim bastama, prebrisali alkoholom sve okolo, konobari s maskama... ljudi stvarno i znaju sta je rizik i postupaju u skladu sa tim znanjem.
nije nikakav argument protiv nosenja maske, samo mi nije jasno kako... 


Čekaj bre kako bre "udžbenički simptomi" a išli u restoran?
Pa kako su jeli?
Ako imaju sve simptome definitivno nisu trebali da idu napolje, pusti to bašta ovo ono...
Ko da ne mogu dostavu jbga

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...