Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
Zato sto ostali ne daju izjave koje su istina i samo istina.
Nestorovic izjavama ne dopusta sumnju.
 
Antivakserima je Nestorovic ucinio ogromnu  uslugu. A ja i Radisa smo, u vezi sa tim, ko pokvarena ploca: Bolje reci ne znam, nego svesno lupetati i ciniti stetu.
 
Prvi put da sam ga slušao duže, on je baš čovek kompleksan"[emoji769] on spominje "nije mi prvi put, ja sa bio i favorizovan, i podcenjivan i gore i dole, nije meni ovo ništa novo", drugo zanimljivo je da on više puta govori " mi ništa nismo znali, ovo je sve novo za nas"...
Naravno da mislim da je naneo veliku štetu svojom pričom...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
17 minutes ago, BarryWhite said:

U januaru se znalo da je grad od 11 miliona kompletno zatvoren zbog tog virusa. Krajem februara se znalo da Italiju čeka katastrofa. U martu smo znali će u USA bit najgore. Mi smo u aprilu znali da da nas drže zatvorene do početka maja i da će izbori biti krajem juna a da će se povući mnoge mere. Jedino sto verovatno niko nje predvidjao su utakmice pred publikok i koncerti.

Tačno. I samo to što se znalo u januaru je bilo dovoljno za svakoga ko je pogledao brojeve da uvidi da je pitanje trenutka kada će zahvatiti ceo svet.

Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Prvi put da sam ga slušao duže, on je baš čovek kompleksan"emoji769.png on spominje "nije mi prvi put, ja sa bio i favorizovan, i podcenjivan i gore i dole, nije meni ovo ništa novo", drugo zanimljivo je da on više puta govori " mi ništa nismo znali, ovo je sve novo za nas"...
Naravno da mislim da je naneo veliku štetu svojom pričom...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ali sve u proslom vremenu.

 

A kada krene prezent i futur, onda je tu sve jasno.

Link to comment

Citao sam do ovog pitanja...

 

Ali oni dobijaju deset testova dnevno, bar u Šapcu, a imaju više od 100 ljudi sa simptomima.

 

To nije informacija na koju mogu da odreagujem, a da znam, ali je svakako nešto što je bitno. I treba shvatiti da je Beograd trenutno u najvećoj ugroženosti, jer je najveći grad. Ipak, mi ne možemo da se poredimo sa Novim Pazarom. U ovom trenutku u odnosu na broj stanovnika, Beograd nema tako lošu situaciju kao Novi Pazar.

  • +1 1
Link to comment

Onda si propustio ovaj fenomenalni odgovor
 

Quote

Nakon izveštaja BIRN-a građani su izgubili poverenje u struku, da li ono može da se povrati?

Građani moraju sami da prosude da li će da vrate poverenje. U koga ćemo da verujemo ako ne u zvanične podatke? Ja sam počeo sam sa prikupljanjem podataka, da bih imao sopstvenu orijentaciju i dalje ću to raditi, ali samo na nivou Beograda.

 

Edited by Conspirator
Link to comment
52 minutes ago, gospa buba said:

 

edip. gleda jedra i privatnika. svi su uplasheni, ne umeju da odvoje pluca od ostalih. budale, ali pare uzimaju :dry:

Dr kivna na menadzment🤷‍♀️ Kaze mogli su da jedan objekat od nekoliko koliko ih imaju naprave za covid, ostali da primaju regularne. Ali ne samo da se nisu tako organizovali, nego ladno strpali sve djuture u isti hodnika

Link to comment

Moj najveći problem sa stručnim štabom je taj što se od početka ponašaju, kao da se radi o još jednom soju gripa. Te će ga uništiti UV zraci i toplota, te će oslabiti protokom vremena, te napada samo stare i bolesne. Sva ta školska naklapanja su pala u vodu. Dovoljno je pratiti broj zaraženih i umrlih po svetu, pa po tome zaključiti da lutaju kao guske po magli. Sto puta bi bilo korisnije izaći i reći građanstvu da se privikava na drugačiji način života i funkcionisanja, barem do pronalaska vakcine, ili dok ne budemo imali konkretne pokazatelje da je sam virus oslabio.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

koliko svakom legne na rachun? za ovako spektakularno vodjenje su nam duzni da to znamo :dry:

mislim da nemaju nikakvu posebnu nadoknadu kao clanovi kriznog staba...placaju ih institucije redovno u kojima su zaposleni...makar je takav modus bio za vreme poplava

Link to comment

ček, pa proveli su prošli vikend na torniku, imali simpozijum na temu virusa. valjda su u prijatnoj atmosferi, izolovani od zaraženih mogli da nešto pametno zaključe, da izađu iz magle, ne budu guske. zna li neko rezultat tog događaja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...