Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pa možda tom što je instalirao tog istog Nestorovića dođe iz dupeta u glavu da se borba protiv korone, sad kad je vrag odnio šalu, ne može voditi sa Nestorovićem u štabu i bez tih istih normalnih doktora. Neko nekad mora da pokaže kičmu. Ako momenat kad ljudi padaju kao snoplje a kad štetočina poput Nestorovića pravi ogromnu štetu na velikom bojnom polju nije momenat za tako nešto, ja ne znam šta je. Vučić je svašta, ali nije glup, super je Nestor za PR, ali njegov veseli PR neće ispeglati mrtve ljude. A ako Krizni štab i njegovi iole savjesni članovi pristaju na cirkus dok ljudi padaju mrtvi, onda za bolji tretman od srednjeg prsta i nisu. 

Ovdje se samo postavlja pitanje kolika je Nestorović štetočina, ali kad se svi normalni upiru da pričaju o potrebi za maskama, distancom, nezaražavanjem a ovaj šarlatan fura priču o prokužavanju, zbija šale i priča sve suprotno ostatku ekipe, onda je šteta nemjerljiva. Nije ovo debata treba li Zvezda u rebuilding ili da napada EL, pa je maksimalna razlika u šteti par miliona evra, govorimo o ljudskim životima. 

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Pa možda tom što je instalirao tog istog Nestorovića dođe iz dupeta u glavu da se borba protiv korone, sad kad je vrag odnio šalu, ne može voditi sa Nestorovićem u štabu i bez tih istih normalnih doktora. Neko nekad mora da pokaže kičmu. Ako momenat kad ljudi padaju kao snoplje a kad štetočina poput Nestorovića pravi ogromnu štetu na velikom bojnom polju nije momenat za tako nešto, ja ne znam šta je. Vučić je svašta, ali nije glup, super je Nestor za PR, ali njegov veseli PR neće ispeglati mrtve ljude. A ako Krizni štab i njegovi iole savjesni članovi pristaju na cirkus dok ljudi padaju mrtvi, onda za bolji tretman od srednjeg prsta i nisu. 

Ovdje se samo postavlja pitanje kolika je Nestorović štetočina, ali kad se svi normalni upiru da pričaju o potrebi za maskama, distancom, nezaražavanjem a ovaj šarlatan fura priču o prokužavanju, zbija šale i priča sve suprotno ostatku ekipe, onda je šteta nemjerljiva. Nije ovo debata treba li Zvezda u rebuilding ili da napada EL, pa je maksimalna razlika u šteti par miliona evra, govorimo o ljudskim životima. 

 

Ama, covece, da sam ja na mestu Kona ili Jankovica ne samo da bih odavno napustio taj brod ludaka nego tesko da bi me puskom naterali da se na njega uopste popnem. Razumem sta govoris i nije da se ne slazem, samo ti kazem da razliciti ljudi razlicito dozivljavaju svoju ulogu. Ne znam sto se ti sekiras za njih, nece tebe da pljuju sutra po ulici vec njih dvojicu. A ako ti posle hiljadu postova u kojima si napisao da im nista ne verujes jer su govna, a jedan bi bio sasvim dovoljan, uopste vodis racuna o tome sta dolazi od kriznog staba, onda si ludji od njih.

Link to comment
6 minutes ago, April said:

Izgleda da nas pripremaju za prirodnu selekciju

prirodna selekcija my ass. to vazi kad se pita priroda, a ne novac i uticaj. daj svima jednak neostatak sansi da se lece, onda ces imati prirodnu selekciju. ovo je sociajaldarvinizam na delu. 

  • +1 3
Link to comment

Nestorović mi je u celoj situaciji nejasan, svima izgleda kao režimski glasnogovornik a ja ga se sećam drugačije.Pre nepar godina sam se obreo u Tiršovoj gde sam proveo ceo dan sa detetom na nekom ispitivanju.Tu se pojavio i on sa pet-šest specijalizanata koje je proveo kroz odeljenje.Čovek je kozer gladan pažnje,renesansno raspojadan, uživa da okupira pažnju slušalaca, oni klinci doktori su ga gledali i slušali kao boga.Kako sam i ja  bio tu čuo sam deo razgovora gde je pljuvao Vučića i savetovao mlade kolege : Bežite iz Srbije, šta ćete ovde kad se sve raspada.Sad, ili se on promenio u medjuvremenu i legao na rudu ili ima neki samo njemu znani trip tipa što više zaraženih sada - manje na jesen.Čudan lik

 

 

 

Link to comment
Quote

 

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević kaže da bi bilo neodgovorno da se sada kaže da Egzita neće biti, pošto "ne znamo šta će se dešavati, to niko u svetu ne zna".

Rekao je da pošto do Egzita ima još mesec i po, "procena je da je to dovoljno vremena da se razmotri šta će biti sa epidemiološkom situacijom"

 

http://rs.n1info.com/Vesti/a616000/Koronavirus-u-Srbiji-i-svetu-3.-jul.html

 

21. APRIL 2020.

Quote

Čuveni "Oktoberfest" otkazan je zbog pandemije koronavirusa, saopštile su lokalne bavarske vlasti.
...
Ove godine "Oktoberfest" je bio planiran da se održi od 19. septembra do 4. oktobra.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/Коронавирус/story/3138/koronavirus-u-svetu/3929246/oktoberfest-otkazivanje-bavarska-koronavirus.html

Link to comment

Upravo mi se javio još jedan pozitivan drugar koji je zadržan u bolnici. Kaže da se dobro oseća i da nije imao temperaturu već nekoliko dana, ali i da ima manju upalu pluća zbog koje su ga zadržali na bolničkom lečenju u Gradskoj bolnici, čisto da isprate. Ispada da imaju dovoljno mesta čim zadržavaju i lakše slučajeve poput njega, osim ako stanje nije ozbiljnije nego što su mu rekli.

Link to comment

Nestorovic u vreme kada je postao autoritet, tada si imao samo zvanicne fakultetske knjige iz kojih si izvlacio zakljucke i dijagnoze. Ono sto je preradjeno generacijama pre njega. Sad je malo teze izvuci konkretne stvari iz svog suma koji okruzuje.

  • Haha 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...