Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Aha, a to se kao nešto dramatično promijenilo otkako smo ih "kupili"

 

A ako nije, što smo ih onda preplaćivali?

 

Mislim, jasno je meni da je to bila laž, sad se spinuje kako se troše milioni dnevno na testiranja i liječenje ljudi, a lova samo nestaje

Link to comment

Prvi spajk drugog pika prvog talasa u Izraelu vec duplo jaci od prvog pika, ocekujem da agenti Mossada uskoro pocnu da upadaju u nase bolnice i kradu nam respiratore

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/19303/Kon-Kolektivni-imunitet-na-koronavirus-ima-više-od-10-odsto-građana.htm

 

Kon: Kolektivni imunitet na koronavirus ima više od 10 odsto građana

 

kako je kolektivni ako je 10 posto?  nesto sam kanda propustio.

 

Verovatno isto onako kako njegiv sef sa 20-25% glasaca ima apsolutnu vecinu..uso radikalski vokabular u Konaru, matori je puko i nije ga vise za uzimati u obzir.

 

Usput..neka glodje bobana.

Link to comment

Utakmica između Borča iz Čačka i Sloge iz Požege je trebalo da se igra u Čačku danas, ali je tamo proglašena vanredna situacija, pa je otkazana. Naravno, Srbin pobedijo, pa su  zamenili domaćinstvo, te će Požega da ugosti ovaj duel, jebe im se tačno za razloge otkazivanja i proglašenja vanredne situacije. :s_d:

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

kako 10 kad je ona zena proshle nedelje objavila 6% iz istrazivanja? u dobroj veri da joj je uzorak formiran u skladu, shto isto samo verujemo.

 

(to polazim od sebe, mozda bi i mogli da me nateraju da uradim kilav eksperiment, ali da ga objavim bogami ne)

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Quote

 

Lončar: Štark arena postaje privremena bolnica od ponedeljka

 

Objavljeno: 4.07.2020

 

Beogradska dvorana "Štark arena" od ponedeljka će biti pretvorena u privremenu kovid bolnicu koja će imati 500 bolničkih kreveta i sve uslove za prijem obolelih od koronavirusa, a od utorka Ortopedska klinika na Banjici biće vraćena u kovid sistem i biće ponovo kovid bolnica, najavio je ministar zdravlja Zlatibor Lončar, a prenosi Radio-televizija Srbije.

Zlatibor Lončar je novinarima posle sastanka sa direktorima kovid bolnica u Srbiji rekao da su imali analizu i da je tokom noći više od 130 pacijenta zadržano na bolničkom lečenju.

"To znači da se radi o ozbiljnoj kliničkoj slici i da su morali da ostanu na bolničkom lečenju. Svakog dana više od 100 pacijenata primimo na bolničko lečenje i treba obezbediti kapacitete za to", rekao je Lončar.

Tokom vikenda, do ponedeljka, najveći teret što se prijema tiče podneće Zemunska bolnica i njoj će pacijenti moći da se javljaju danas od 14 sati. Kako je rekao Lončar, ta bolnica imaće kovid prijemni trijažni centar.

Ministar je dodao i da će sledeća bolnica koja će preći u kovid sistem biti bolnica u Požarevcu.

Lončar je rekao da treba napraviti novu reorganizaciju i preraspodeliti ljude da bi sistem funkcionisao.

Apelovao je na građane da se pridržavaju svih mera, da budu odgovorni prema sebi i svojim najbližima, jer je to jedini način da zajedno uspešno prebrodimo epidemiju.

 

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/19314/Lončar-Štark-arena-postaje-privremena-bolnica-od-ponedeljka.htm

Link to comment
Utakmica između Borča iz Čačka i Sloge iz Požege je trebalo da se igra u Čačku danas, ali je tamo proglašena vanredna situacija, pa je otkazana. Naravno, Srbin pobedijo, pa su  zamenili domaćinstvo, te će Požega da ugosti ovaj duel, jebe im se tačno za razloge otkazivanja i proglašenja vanredne situacije. :s_d:
Sa gledaocima?
Link to comment
15 hours ago, Facundo Orellana said:

Moj najveći problem sa stručnim štabom je taj što se od početka ponašaju, kao da se radi o još jednom soju gripa. Te će ga uništiti UV zraci i toplota, te će oslabiti protokom vremena, te napada samo stare i bolesne. Sva ta školska naklapanja su pala u vodu. Dovoljno je pratiti broj zaraženih i umrlih po svetu, pa po tome zaključiti da lutaju kao guske po magli. Sto puta bi bilo korisnije izaći i reći građanstvu da se privikava na drugačiji način života i funkcionisanja, barem do pronalaska vakcine, ili dok ne budemo imali konkretne pokazatelje da je sam virus oslabio.

 

Ovo je strašno bitan momenat. Bukvalno ceo svet već mesecima drobi svojoj javnosti kako je nova realnost stupila na scenu, kako stvari više neće biti iste, i kako u najboljem slučaju ima svi da budemo u vanrednom režimu dok ne stigne vakcina (a možda i duže). U Srbiji tzv. struka i tzv. mediji već mesecima drobe javnosti kako smo upravo sada na vrhuncu i od naredne nedelje može samo da bude bolje, kako ćemo uskoro ponovo ići na utakmice, u klubove i u Grčku, i kako nam letnji festivali sigurno neće propasti. Sreća pa im solidan broj ljudi ne veruje bilo šta što kažu, inače bismo do sada uveliko jurili da skinemo Španiju sa evroskog Covid trona.

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

vakcina ili chudo. a mi cemo da proglashavamo chudo svakog meseca jer nas to lozi.

sent from bubamoto
 

 

Teslino oruzje...koje je efikasno samo ako tri meseca uzastopno svaodnevno jedete tri cena belog luka.

 

Tako resimo i distancu od dva metra. Doduse, bice poginulih koji podrignu dok nose masku...

Link to comment
19 minutes ago, Milosh76 said:
24 minutes ago, napadaj said:
Utakmica između Borča iz Čačka i Sloge iz Požege je trebalo da se igra u Čačku danas, ali je tamo proglašena vanredna situacija, pa je otkazana. Naravno, Srbin pobedijo, pa su  zamenili domaćinstvo, te će Požega da ugosti ovaj duel, jebe im se tačno za razloge otkazivanja i proglašenja vanredne situacije. :s_d:

Sa gledaocima?

 

To ne znam, ali me ne bi čudilo ako bi bila odigrana kao da se ništa ne događa.

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Teslino oruzje...koje je efikasno samo ako tri meseca uzastopno svaodnevno jedete tri cena belog luka.

 

Tako resimo i distancu od dva metra. Doduse, bice poginulih koji podrignu dok nose masku...

to je auto-terapija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...