Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

7 minutes ago, James Marshall said:

Ono, samo njegovo pojavljivanje i odašiljanje poruka je razlog da se ostatak kriznog štaba bojkotuje 100%. Šta bre imate da pričate ili bilo šta preporučujete i naređujete kad u sopstvenim redovima imate lika koji vam kontrira i poserava se po svemu što pokušavate da sprovedete, a vi nemate muda ni da kažete "jebiga, on je tu po naredbi više sile". Makar toliko.

+200

 

ne moraju ni da dezertiraju, ni vojnichine ni snajke.

 

aj da pitam neshto shto nisam pitala ranije, koliko je placen krizni shtab? mesechno u novcu? ako ne pishe nigde, da pitamo ustanove, po zakonu da pitamo i proceduri. mnogo me to sad zanima, kad se ovako lepo razvija. oni u klin ujutro, on odmah uveche u plochu, sve se dovodi u pitanje, sve kontra. koliko koshta to sranje?

 

koliko ih ima i kako se zovu? koliko svakom legne na rachun? za ovako spektakularno vodjenje su nam duzni da to znamo :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment

Evo ga, toneli nam Švajcarci i Italiani, pogledajte grad je pun stranaca, a i gastarbajteri. A i ovaj se virus se prenosi ne kašljanjem nego pevanjem na žurkama.
On ceni da će ovo još 2 nedelje.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Ono, samo njegovo pojavljivanje i odašiljanje poruka je razlog da se ostatak kriznog štaba bojkotuje 100%. Šta bre imate da pričate ili bilo šta preporučujete i naređujete kad u sopstvenim redovima imate lika koji vam kontrira i poserava se po svemu što pokušavate da sprovedete, a vi nemate muda ni da kažete "jebiga, on je tu po naredbi više sile". Makar toliko.

 

A kako bi izgledalo to bojkotovanje kriznog staba? Ignorisaces mere koje propisu? Cudna mi cuda, ignorisu se od pocetka. Okrenuces ledja televizoru kad neko od njih izadje i kaze nesto? Izaci ces na ulicu s transparentom "bolja je i moja baba od kriznoga staba"?

 

Jok. Uradices isto sto smo svi ostali uradili odavno, citaces PPP i relevantne strane izvore, na osnovu tih informacija ces organizovati sebi najoptimalniji nacin da se zastitis i teraces dalje. Ko ista zna o ovoj drzavi taj krizni stab je precrtao odavno kao relevantan. Pa, njima se ne veruje, opravdano, ni oko brojeva koje iznose, sta god da kazu vise nema skoro nikakvog znacaja.

Link to comment
Just now, harper said:

 

A kako bi izgledalo to bojkotovanje kriznog staba? Ignorisaces mere koje propisu? Cudna mi cuda, ignorisu se od pocetka. Okrenuces ledja televizoru kad neko od njih izadje i kaze nesto? Izaci ces na ulicu s transparentom "bolja je i moja baba od kriznoga staba"?

 

Jok. Uradices isto sto smo svi ostali uradili odavno, citaces PPP i relevantne strane izvore, na osnovu tih informacija ces organizovati sebi najoptimalniji nacin da se zastitis i teraces dalje. Ko ista zna o ovoj drzavi taj krizni stab je precrtao odavno kao relevantan. Pa, njima se ne veruje, opravdano, ni oko brojeva koje iznose, sta god da kazu vise nema skoro nikakvog znacaja.

 

Govorim recimo o medijima koji imaju kičmu koji kao nešto pitaju Kona. 

Link to comment
1 minute ago, harper said:

sta god da kazu vise nema skoro nikakvog znacaja

Khm, koliko juče je jedan forumaš kao relevantno ovde preneo Nestorovićevo mišljenje o tome hoće li uopšte biti vakcine ili ne.

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

 

Govorim recimo o medijima koji imaju kičmu koji kao nešto pitaju Kona. 

govorimo o konu koji neshto drami i zdvaja, a uvece mu istog chasa izadje vrli kolega i zaigra i zapeva. a onda opet on ujutro, tmuran i nadrndan, teshka situacija. onda onaj uveche, drz testise, drz delove...

 

mi imamo dnevni i nocni shtab, bukvalno. dzekil i hajd.

 

jebeni idioti. i oni i mi snjima.

 

 

zivotami mog ako njih dvojica ne bi terali do kraja sveta i zombi apokalipse, ujutro mrtvi su po ulicama, uveche nisu mrtvi leze sunchaju se :isuse:

Edited by gospa buba
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

 

Govorim recimo o medijima koji imaju kičmu koji kao nešto pitaju Kona. 

 

Kon i Jankovic su jedini koji hoce da dodju u te medije s kicmom, ostali nema potrebe da se bojkotuju jer ionako idu samo na Pink i Happy. E, ako ce nesto da promeni u nasim zivotima to da li ce Nova da bojkotuje Kona i Jankovica onda da ga jebem.

Link to comment
3 minutes ago, vememah said:

Khm, koliko juče je jedan forumaš kao relevantno ovde preneo Nestorovićevo mišljenje o tome hoće li uopšte biti vakcine ili ne.

 

I?

Link to comment
Just now, harper said:

 

Kon i Jankovic su jedini koji hoce da dodju u te medije s kicmom, ostali nema potrebe da se bojkotuju jer ionako idu samo na Pink i Happy. E, ako ce nesto da promeni u nasim zivotima to da li ce Nova da bojkotuje Kona i Jankovica onda da ga jebem.

Ja ih odavno ne slušam ali poenta je da im se ne daje ni prostor ni značaj dok se sami ne izbore za prokockano povjerenje. Eto za početak da se ograde od dotičnog ili traže da se isti nogira. Ovako, samo džabe troše vrijeme.

Ne nego im treba aplaudirati što oni pričaju jedno a Nestorović drugo, bravo, treba nam pluralizam mišljenja, dijalektika. 

Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

 

aj da pitam neshto shto nisam pitala ranije, koliko je placen krizni shtab? mesechno u novcu?

 

Skoro da to i nije važno jer retardpredsednik bez pardona za dva meseca epidemije sprca 5,1 milijardi eura, a onda napravi proslavu Zvezdine titule, teniski turnir i izbore.

Jebem ga žvalavog

  • +1 4
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Ja ih odavno ne slušam ali poenta je da im se ne daje ni prostor ni značaj dok se sami ne izbore za prokockano povjerenje. Eto za početak da se ograde od dotičnog ili traže da se isti nogira. Ovako, samo džabe troše vrijeme.

Ne nego im treba aplaudirati što oni pričaju jedno a Nestorović drugo, bravo, treba nam pluralizam mišljenja, dijalektika. 

 

Ogradili su se vise puta, cak i DKT. Nestorovic je projekat vlasti koji guraju preko tabloida, ovi ostali mogu samo to sto su vec nekoliko puta uradili, da kazu da lupa gluposti i da se ne slazu s njim. Da, mogu i da kazu "nosite se svi u picku materinu, odoh ja", sto im se ovde srdacno preporucuje vec par meseci. I sta kad/ako odu? Ostace ti Nestorovic i niko ko ce da kaze da lupeta gluposti jer se uziveo u ulogu javne zvezde i uziva u paznji koju je stekao pa ne izlazi iz tabloidnih medija. Nama ni iz dzepa ni u dzep ali ima negde taj neki poslovicni Mile koji ce ipak radije da poslusa mrzovoljnog i sujetnog majora ili recitatora Homera nego tu budalu i klovna od Nestorovica.

  • -1 1
Link to comment

Ovo što ovaj priča, a na žalost ja mislim da on nije toliko "otcepljenj" od kriznog štaba, oni su iznenenađeni koliko mladih ima u zaraženim...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Sa Vox92 foruma:

Quote

 

Potreban mi je PCR test ( zbog putovanja) i juce okrenuh par telefona ( Batut, Torlak i ZZJZ) gde ili se niko ne javlja ili nemaju slobodnih termina... kazu moze da se zakaze i preko emaila... email poslan ali vec duze od 24h nema odgovora... probacu danas/sutra u DZ...


Update: u domu zdravlja vise ( od ponedeljka) ne rade testiranje na Covid. Znaci, da sumiramo: Batut nema termina, Torlak se ne javlja na telefon, na email ne odgovaraju, DZ ne testira vise... a ja moram imati rezultate do srede ujutro. Kako sad gradjaninu koji je ispratio proceduru zameriti/osuditi ga ako trazi vezu kojoj ce da nosi "cokoladu i 100gr kafe"? Mislim da je situacija na terenu takva da ni veza, kakva god da je, ne moze pomoci ali probacu...

 

Edited by vememah
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...