Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Radovanović bije u centar.Ja sam to rekao još pre neki dan: mere će se zatezati na svakih par dana, glupo bi bilo da struka prizna da su pojeli govno

Edited by Haralampije
Link to comment
13 minutes ago, steins said:

Policijski čas plus obavezne maske i kontrola kretanja i zabrana okupljanja više od 5 ljudi. 

Naravno bez onih suludih mera zatvaranja penzionera. 

 

Da li mislis da je to realno da se uvede u neko skorije vreme?

Link to comment
3 minutes ago, Haralampije said:

Radovanović bije u centar.Ja sam to rekao još pre neki dan: mere će se zatezati na svakih par dana, glupo bi bilo da struka prizna da su pojeli govno

 

Samo što ne postoji mjera koju ova vlast može da primjeni u praksi, osim lockdown-a. Komično je bilo gledati kako se, prilikom otvaranja u maju, set mjera koji je pripreman danima, obavezno rastojanje, maske u prevozu itd. srušio u roku od 24 časa.

Link to comment

U protekla 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano 7.784 osoba, registrovano je 143 novozaraženih, a preminulih nije bilo.

 

Na respiratoru je 21 pacijent.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

 

Da li mislis da je to realno da se uvede u neko skorije vreme?

 

Sad kad su procureli podaci da su lagali kao najgora govna koja postoje, kada se zna da su lagali i svesno ignorisali sve zbog izbora - samo im treba još dodatno zamrzavanje svega (čitaj: novi otkazi, smanjenja i totalno odsustvo plata). Drugim rečima, mislim da će nas pre pustiti da poumiremo svi kolektivno, pa ko ostane, svakako će za njih da glasa.

  • +1 2
Link to comment

БРОЈ ТЕСТИРАНИХ ОСОБА У ПОСЛЕДЊА 24 ЧАСА

7784

БРОЈ ПОТВРЂЕНИХ СЛУЧАЈЕВА У ПОСЛЕДЊА 24 ЧАСА

143

БРОЈ ПРЕМИНУЛИХ ОСОБА У ПОСЛЕДЊА 24 ЧАСА

0

БРОЈ АКТИВНИХ СЛУЧАЈЕВА

861

БРОЈ ОСОБА НА РЕСПИРАТОРИМА

21

Edited by Milosh76
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

U Republici Srbiji je do 15 časova 24. juna 2020. godine ..........Ukupan broj preminulih od početka epidemije je 263.

ovo valja negde zapisati.

Link to comment

143 novozaražene osobe (1,84% testiranih)
7784 osoba testirano
bez preminulih (nakon smrti po jedne osobe 11 dana zaredom)
21 osoba na respiratoru (+2)
861 aktivan slučaj (+86, tj. +11,1%)
 

Link to comment
10 minutes ago, keitel said:

 

Samo što ne postoji mjera koju ova vlast može da primjeni u praksi, osim lockdown-a. Komično je bilo gledati kako se, prilikom otvaranja u maju, set mjera koji je pripreman danima, obavezno rastojanje, maske u prevozu itd. srušio u roku od 24 časa.

Da su se tada pridrzavali plana, ovoga danas ne bi bilo. To je zlocin u kome su svi oni saucesnici i struka i politicari.

Meni nisu ni jasni sa fakulteta. Prosla sam pored Medicinskog danas, gomila mladih ceka da preda dokumenta. Pa, zar nije moglo on line? Verovatno je tako i na ostalim fakultetima.

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...