Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

45 minutes ago, Filozof manijak said:

Tako je, oni koji su hospitalizovani.

A kako sam razumeo to su oni sa srednjom i teškom kliničkom slikom.

Ima takvih i kod kuće. Ne mogu da stignu zbog procedura na testiranje. Nekima se popravi stanje pa odleže do kraja, a kome se pogorša zove hitnu.

 

25 minutes ago, Filozof manijak said:

Kako li onda dođu do cifre od 8k i kusur testova dnevno?

Broj stvarno testiranih x 10, a poslednja cifra je random 0-9. Lako je da se isprogramira.

Link to comment
51 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da li se pod aktivnim slučajevima smatraju hospitalizovani? ili je nešto drugo u pitanju

 

Testirani pozitivno jednom, ali koji nemaju drugi, negativni test, da bi se računali kao izlečeni.

Link to comment

ne razumem kako je bilo kome moglo da padne na pamet da će ovaj majmunarijum od države moći da hendluje koronu kad svi znamo da nisu u stanju ni komarce da svedu na najmanju moguću meru.

nisu u stanju

neće

baš ih briga

 

 

Edited by beta kentauri
  • +1 1
Link to comment

Hendlovanje i nije toliki problem bilo, pozatvarali su nas i koliko toliko je stvar bila pod kontrolom. 

Problem je što je majmunarijum podvrgao celu državu "testu izdržljivosti" radi jebenih izbora, pa ko preživi pričaće. U tom procesu su otvoreno lagali ljude, sakrivali činjenice, da smo normalna zemlja - kad je birn članak izašao, bilo bi nas sto hiljada barem na ulicama, al mi smo navikli na afere pa...

  • +1 1
Link to comment

ovo ce morati da se hendluje jos necim osim rendom laznim brojevima, kad - tad.

ne postoji scenario po kome korona moze da radi ispod povrsine, skoro neprimecena, kad predje odredjeno ubrzanje. 

 

Link to comment
48 minutes ago, Shitgenstein said:

Mislim da je poenta baš što ih niko ne uzima zdravo za gotovo, nego postoji interesovanje na koji se način mulja - da li se sasvim direktno laže ili with extra steps.

 

Ma komentarisem nas koji postavljamo brojke ovde, kao da nesto znace a ne znace pod milim bogom nista. Onolika hajka i svadja pre desetak dana oko "panike" et voila, izasao BIRN sa konkretnim podacima, ovi junaci koji vicu "ne panicite" se posakrivase u rupe.

 

A realno nije se poanicilo nego se govorilo da se debelo sakriva i laze.

 

7 minutes ago, Haralampije said:

Dolazi zlatno doba ™ za asocijalne tipove :fantom:

 

... sem ako nisi u braku sa osobom koja voli socijalizaciju :isuse:

Link to comment
21 minutes ago, Mil@n said:

Hendlovanje i nije toliki problem bilo, pozatvarali su nas i koliko toliko je stvar bila pod kontrolom. 

Problem je što je majmunarijum podvrgao celu državu "testu izdržljivosti" radi jebenih izbora, pa ko preživi pričaće. U tom procesu su otvoreno lagali ljude, sakrivali činjenice, da smo normalna zemlja - kad je birn članak izašao, bilo bi nas sto hiljada barem na ulicama, al mi smo navikli na afere pa...

Dokazali smo da nismo, kada je jedini razlog za pobunu tokom "zatvaranja" bio nemogućnost šetanja pasa. Ne stari roditelji kao gubavci zatvoreni 70 dana, ne skandalozna cena masaka od 120 dinar, ne sve ostalo, ali nema šetnja pasa, idemo na barikade. 

  • +1 1
Link to comment

Evo me na planini. Kuća na 1150 mnm. Cca 15 žitelja u selu.

I sad stigla posle par dana da se organizujem i evo čitam ovaj topik. I pitam se da li sam u zoni sumraka. Ili je ovo ovde paralelna stvarnost, ili to što čitam :blink:.

Šizofreno totalno.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...