Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Što se tiče sprovođenja mere nošenja maski u prevozu - kazne pedesetak ljudi, u medijima na sve strane o tome, i da viš kako će svi nositi. Kao i za policijski čas što su radili. Ovo je ipak manje cimanja.

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

Jbt ljudi ne verujem da i dalje uzimate te podatke zdravo za gotovo.

Mislim da je poenta baš što ih niko ne uzima zdravo za gotovo, nego postoji interesovanje na koji se način mulja - da li se sasvim direktno laže ili with extra steps.

Link to comment
1 minute ago, Shitgenstein said:

Mislim da je poenta baš što ih niko ne uzima zdravo za gotovo, nego postoji interesovanje na koji se način mulja - da li se sasvim direktno laže ili with extra steps.

 

Pa to, pitanje je da li samo odvale neku brojku ili nekakvih testiranja ipak ima, samo je pitanje koji su kriterijumi. Npr. pouzdano znam da je u jednom gradu ovih dana testiran kompletan vojni garnizon, ako tako masovno testiraju po državnih službama, sportiste po klubovima itd., plus one sa jako izraženim simptomima, nije nemoguće da zaista bude mnogo testova, a malo pozitivnih. Naravno, druga je stvar što takvi rezultati nisu reprezentativni ni na koji način. 

 

Inače je jako simpatično što su svi ovi selebritiji bez simptoma testirani i dobili rezultate u roku od odmah.

Link to comment

da, šta je sa osuđenima na 3 godine zatvora zbog ne znam već čega vezanog za koronu? čuče u zatvoru ili su pomilovani, postupak u toku, žalba odlaže izvršenje......

Link to comment
Što se tiče sprovođenja mere nošenja maski u prevozu - kazne pedesetak ljudi, u medijima na sve strane o tome, i da viš kako će svi nositi. Kao i za policijski čas što su radili. Ovo je ipak manje cimanja.

pre toga mora da bude naredba, a ne preporuka i da oprema ima da se nabavi za bijedne pare ili deli besplatno, i da se objasni kako se koristi, inache nishta od toga.

 

i kome viri nosina preko maske da dobije preko pushke jebemumater vishe [emoji38]ol:

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Setite se samo šta su rekli lekari iz kineskog tima kad su odlazili : vi ste ludi što ste ukinuli sve mere.Jebi ga, ne razumeju oni šta je parlamentarna demokratija i potreba nebeskog naroda da izabere najbolje među sobom :isuse:

Link to comment
7 minutes ago, Shitgenstein said:

Što se tiče sprovođenja mere nošenja maski u prevozu - kazne pedesetak ljudi, u medijima na sve strane o tome, i da viš kako će svi nositi. Kao i za policijski čas što su radili. Ovo je ipak manje cimanja.

Aha, nek napišu prvu kaznu pa da vidiš kako ustaje kuka i motika. 

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:


i kome viri nosina preko maske da dobije preko pushke jebemumater vishe emoji38.pngol:



sent from bubamoto
 

+ 1000 ti što im viri kljuka su gori od ovih sto ne nose uopće 

Edited by Haralampije
Link to comment
Just now, mraki said:

Da li na tržištu uopšte ima dovoljno maski za sprovodjenje tih mera?

 

Ako ih i ima, za max nedelju dana ih više neće biti. 

  • +1 1
Link to comment

Da se Srbija "otvorila" postepeno broj zarazenih ne bi ovoliko skakao. Pod postepeno mislim na nesto slično sto je vecina evropskih zemalja uradila: dovedes broj zaraženih na neki prihvatljiv nivo (kapacitete bolnica, kapacitete testiranja, praćenja zaraženih...) pa onda uvedeš obavezno nošenje maski u zatvorenim prostorijama (ukljucujuci prevoz), minimalno odstojanje, preporuka za rad od kuce ko moze, zabrana skupljanja vise od 500 ljudi na istom mestu, odredjen broj stolova po kafanama/kaficima i ostalo pa onda hendlujes polagano. Jest teško da se ovo uradi u Srbiji gde su ljudi bombardovani idiotskim savetima sa medija plus su po naravi prilično "zabole me"

Ali pošto u državi namerno ili ne izgleda nema volje ili znanja da se ovako nešto uradi brojke će samo da rastu, ukoliko za par dana (kad se ajatolah vrati sa putovanja) ne krenu da fingiraju ima opet da vam viče na đilasa i šolaka i lažnu opoziciju a epidemiolozi će da pišu statuse na fejsbuku kako jebiga, ima bolesnih ali nema mrtvih i da su ovo najbolje mere na svetu

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...