Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

moje okruzenje (posao, vecina poznanika) apsolutno nema nameru da menja ponasanje - planiraju se ekskurzije, drugarske veceri, rodjendani, svadbe...

zabole ih za birn, za uzasan red ispred kovid ambulante, za prepunu bolnicu, za matursko vece koje je rezultovalo sa 40 zarazenih (od kojih je retko ko testiran, doduse - a vecina ima nezanemarljive simptome).

jedino ih zezaju spoljasna ogranicenja - granice, redovi, oni koronu ne primecuju. 

 

 

 

Link to comment
38 minutes ago, Filozof manijak said:

Odavno se izlečenim smatraju oni posle prvog negativnog testa.

 

Mislila sam na drugi uopšte. Prvi je onaj kad je bio pozitivan, kada je konstatovan covid.

Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

zamisli kako ti izgledash osobi :s_w:

 

 

Nema sta da zamisljam, govori mi svaki dan vec dvadeset godina kako joj izgledam (ovako asocijalan)... sada mi je sve to naplatila, posrala mi se na karantin :heart:

 

 

Link to comment

Vrlo verovatno imam pozitivnog člana porodice. Simptomi su tu, mada nije strašno, još je mlađa osoba u pitanju. Odlazak u ambulantu se ispostavio bespotreban, nema testiranja ako nema teže kliničke slike, obavezno pijte pan nešto i klonite se ljudi. Klonite se ljudi za svaki slučak ko debil 15 dana u vreme kad treba da se zarade pare i brine o zaista bolesnim i onemoćalim starijim članovima porodice, šta da vam radimo, testove čuvamo za elitu i naprednjake. A vi ako baš umirete, pa naravno da će predsednik Vučić sve uraditi za vas i odbraniti vaše državne i nacionalne interese. 

Edited by Malvo
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...