Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

I po ko zna koji put ne štimaju podaci, Vranjanci kažu u zadnja 24 sata 33 potvrđeno zaraženih, a zvanični podaci na nivou države 30 juče, a 0 danas.

Link to comment
10 minutes ago, renne said:

Zato što je preporuka valjda

pa kad smo mogli da sudski kaznjavamo, sa shtampachem i pechatom, neposhtovanje predsednikovih privatnih preporuka, koje je izgovarao u zaru preznojavanja, na privatnim televizijama...

 

edip. shto se tiche vranjanaca, uvek im je prilika da reshe, za shta/koga ce da ginu. nama nije problem, mi smo daleko, kao i uvek :sad:

 

ne samo vranjanaca, svakog.

Edited by gospa buba
Link to comment
40 minutes ago, InvisibleLight said:

A sta ka'e peca kon na sve ovo?

 

Očekujemo da sledeće nedelje u Srbiji više ne bude umiranja od korone

10. maj

 

Dobar je Konara

 

 

Link to comment
52 minutes ago, Nesh said:

 

 

Clanak je objavljen danas u 12:55. U Srbiji 34, u Vranju 33. Mozda je u Vranju rezultat za poslednja 24 sata, a u  Srbiji za poslednja 24 casa.

 

Kad se pročita članak, vidi se da se misli na jučerašnje podatke ("prema prepodnevnim podacima od juče...")

E sad, opet je malo sumnjivo da su imali 50 i nešto jedan dan, sutradan 33, i onda baš nijedan...

Link to comment

Biće Vranje svakako sutra.

 

Quote

UTORAK, 19. MAJ 2020, 08:07 -> 12:15

Slađan Stanković, epidemiolog Zavoda za javno zdravlje u Vranju kaže za RTS da je epidemiološka situacija u tom gradu i dalje nesigurna, ali pod kontrolom.

"Tokom jučerašnjeg dana od 280 uzoraka, pozitivno je 33 lica. Dakle, malo se smanjio broj u odnosu na prethodna testiranja. Uzeli smo 320 uzoraka koje ćemo danas poslati na analizu. U jednoj fabrici obuće su tri obolela, danas ćemo ta dva pogona gde su radili oboleli tokom današnjeg dana testirati. Vršili smo opsežna testiranja i drugih oblolelih i njihovih kontakata. Sve radnike iz fabrike 'Dodić' smo testirali, 55 je obolelih i sve smo stavili u bolničku izolaciju i u kućnu izolaciju njihove kontakte. Za sada imam utisak da se stanovništvo opametilo", rekao je Stanković.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/Коронавирус/story/3134/koronavirus-u-srbiji/3958686/epidemija-vranje-koronavirus-situacija.html

 

4 minutes ago, Tihajeza said:

E sad, opet je malo sumnjivo da su imali 50 i nešto jedan dan, sutradan 33, i onda baš nijedan...

Jedino što su juče po zvaničnom sajtu imali 30, a ne 33.

 

Moguće da je tih 3 registrovano na sajtu još prekjuče pošto u Vranju očigledno ranije rade presek.

Edited by vememah
Link to comment

Vrlo je tužno što iz ubedljivo najvećeg žarišta u državi (pri čemu je u ostatku zemlje situacija vrlo povoljna) nisu u stanju da makar približno kontinualno obrađuju uzorke već ih odande na analizu šalju jednom u dan-dva.

Link to comment
26 minutes ago, Tihajeza said:

 

Kad se pročita članak, vidi se da se misli na jučerašnje podatke ("prema prepodnevnim podacima od juče...")

E sad, opet je malo sumnjivo da su imali 50 i nešto jedan dan, sutradan 33, i onda baš nijedan...

 

Pa na to pre svega i mislim, ajde to nepodudaranje vremenskih perioda, ali da u poslednjih 24 sata nema nijednog slucaja u Vranju, bilo bi lepo, ali je tesko poverovati. Mozda kasne rezultati ili je neki zastoj u testiranju, ali, ako je tako, o tome treba izvestiti, ovako sta covek da pomisli.

Edited by Nesh
Link to comment

Čekaj može sve ulaz izlaz iz zemlje ovo ono...
A ja kevu u domu ne mogu da vidim već više od dva meseca!
Mrš bre govna govnjiva!
Uhhhh jbte...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Čekaj može sve ulaz izlaz iz zemlje ovo ono...
A ja kevu u domu ne mogu da vidim već više od dva meseca!
Mrš bre govna govnjiva!
Uhhhh jbte...



... Shiit has hit the fan...


budi ti ljut, to nije problem. bolje nego neki genije da unese. pusti ti to.

sent from bubamoto

Link to comment

bitno je da je keva dobro.

 

 

 

___________

Vranje 0

:kecman:

zero!

 

:covid19:

 

Двехиддвајесте корона ударила

Двехиддвајесте Србин подедијо!

 

:s_w:

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Hvala vam, ali kako da kžem ona svakako nijr dobro...
Ali kapiram na šta mislite...
A i pijan sam... Ajd...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Hvala vam, ali kako da kžem ona svakako nijr dobro...
Ali kapiram na šta mislite...
A i pijan sam... Ajd...



... Shiit has hit the fan...


kapiram i to.

ali brzo ce da te puste.

sent from bubamoto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...