Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

41 minutes ago, InvisibleLight said:

I to do 10h

Uz to toliko ponavlja i insistira da nece skrivati brojke da je vise sumnjivo tj indikativno😆

 

Dakle on ladno kaze da "pokusavaju da ne sakriju bilo sta"... tipa udjem u samoposlugu i kazem kasiru "pokusacu da nista ne ukradem odavde"... mi zivimo kratak kurs psihologije za pocetnike.

 

Ovo znaci da kriju i laziraju na veliko.

Link to comment

you have no idea how big :D

 

ovo uvodjenje obaveze o maskama je indikacija da bas i nismo pobedili virus, ma sta da kazu vesti na pinku... ili to ili ce da dizu dzidipi na maskama ili oboje(nest mislim da je oboje... )

Link to comment
18 minutes ago, Milošica said:

Vranje 30

30 novih?

 

edip@freak. pa ako je kinez napoklanjao a batica nanabavljao, to mora da se proda.

Edited by gospa buba
Link to comment
you have no idea how big [emoji3]
 
ovo uvodjenje obaveze o maskama je indikacija da bas i nismo pobedili virus, ma sta da kazu vesti na pinku... ili to ili ce da dizu dzidipi na maskama ili oboje(nest mislim da je oboje... )
Jbga Freak kad si ti govorio, "dobro je vojvodina se drži, jebe taj jug i ti dole", mi smo ti govorili: nemaš osnov da tvrdiš bilo šta na osnovi njihovih podataka jer je prevelika sumnja u cifre, u sve cifre...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
21 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jbga Freak kad si ti govorio, "dobro je vojvodina se drži, jebe taj jug i ti dole", mi smo ti govorili: nemaš osnov da tvrdiš bilo šta na osnovi njihovih podataka jer je prevelika sumnja u cifre, u sve cifre...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Evo ljudi umiru left and right samo niko da provali, nijedan medij da izvesti.. 

Link to comment

Evo live iz Vranja. U gradu stanje redovno, kao da nema zarista, kafici, guzva, redovi, duduse pojacano nosenje maski u odnosu na predhodne dve nedelje, kada je naglo opalo nosenje. Ja sam cuo za danas brojku vecu od 40, ali da ne licitiram. 

Edited by Prlapan
Link to comment



 
Dakle on ladno kaze da "pokusavaju da ne sakriju bilo sta"... tipa udjem u samoposlugu i kazem kasiru "pokusacu da nista ne ukradem odavde"...


[emoji1787][emoji1787]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...