Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

On 14.5.2020. at 21:22, mraki said:

Trivanka na rts-u prepričava svoje iskustvo sa koronom i hvali (blago rečeno) zdravstveni sistem. U studiju Nestorović i ne znam ko još. Nisam par dana pratio, ponadao sam se da je bar to ludilo od specijalnih emisija sa njim gotovo...

edit: i Darija je tu, naravno.

 

Da je pravde u ovoj zemlji Trivanka bi iz DS-a preslaz u CZ na jedno desetak godina ali jebiga politika je kurva.

Link to comment

Jedina osoba koju su napali i kucici ispred skupstine... Misterija mi je ko nju gura toliko jako da su iz SNS presli preko onih govnjavih izjava o tome kako je glas proti DS, glas za rat i slicno. Mada kada malo razmislim, sto i ne bi presli, te izjave i ona sama je skinula bar nekoliko procenata.

Link to comment

opet se odjavio

k2Ek9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

Quote

Svoju ulogu sam obavio. Covid19 se sigurno gasi. Pred svojom porodicom i preostalim prijateljima stojim i dalje nepokolebljivo i stabilno sa uverenjem da je urađen jedan sjajan posao u kome su zdravstveni radnici bili istinski heroji, a čitavo društvo i Srbija za svega desetak dana će moći da kaže da je suzbila epidemiju i da sačeka samo da istekne vreme od 28 dana bez bolesti i proglasi pobedu. STOP COVID19! ŽIVELA SRBIJA",

 

Edited by renne
Link to comment

Bolje mu je da ne spominje novembar decembar 2009, januar 2010.... mož' ga neko podseti ko je bio najglasniji bukač u disciplini "kupite vakcinu (na vreme)"

Link to comment

Zašto je on ovako jadan? Sve zna i sve bi da kaže, ali nije njegovo da kaže. A prilično sam siguran da je počeo i da izmišlja razgovore i prigovore koje je kao dobio, kao Vučić.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Quote

STOP COVID19! ŽIVELA SRBIJA

Kako bilo koga shvatiti ozbiljno, posle ovakvog pateticnog ispaljivanja glupavih parola?

Putuj igumane!

Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

Kako bilo koga shvatiti ozbiljno, posle ovakvog pateticnog ispaljivanja glupavih parola?

Putuj igumane!

:lolol:

 

Link to comment

Jebi propise i zakone što bi to bilo ko poštovao je meni najjači utisak (ko poštuje zakon ide u tvorza a ko muti i kupuje šta i gde stigne za koliko god hoće para je junak)

Edited by Далибор
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...