Jump to content
IGNORED

PPP vs. Coronavirus - tema za praktične savete i korisne informacije


dùda

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

Jedno pitanje za ove koji znaju. koji se antibiotik daje obolelima od kovida, kojima se spustilo na pluća?

Uglavnom su davali hemomicin ili pancef. I dalje postoji škola mišljenja da ne treba da se daje antibiotik, ako se ne spusti na pluća. Kod nas se uglavnom prepisuje, ako se ima temperatura, a ako je bez temperature samo vitamini i tečnosti. Vitamini, tečnost, odmor su must za bilo kakav oblik virusne infekcije.

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Druze, ne zove se upala bez razloga.:D

 

I ja sam mislio tako, ali negde sam pročitao da postoje i takvi slučajevi kovida, da se javljaju promene na plućima bez prateće temperature.

 

Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

 

I ja sam mislio tako, ali negde sam pročitao da postoje i takvi slučajevi kovida, da se javljaju promene na plućima bez prateće temperature.

 

 

Promene da, upale ne. Valjda, znace to ovi lekari bolje od mene.

Link to comment
1 hour ago, Skyhighatrist said:

Tako je i onaj nulti u Vuhanu mislio za čorbicu od pangolina, dobra je za bubrege, ne mož' da škodi :D

Ovo se maže, ne jede se :D.

 

Ed.

Osim toga kaže narod: klin se klinom izbija :fantom:

A Drosten reko svojevremeno da neb' on krivio pangolina.

Edited by dùda
  • Haha 1
Link to comment
On 3.11.2020. at 16:06, harper said:

 

Promene da, upale ne. Valjda, znace to ovi lekari bolje od mene.

Može bez temperature, kako ne. Ćale mi fasovao jednu takvu pre neki dan, kad je otišao u kovid ambulantu na testiranje usro se kao grlica, eno ga sedi kući najdiciplinovanije se držeći svih preporuka.

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Svi sad nešto spominju, "brzi antigenski test"? Šta je to uopšte i koliko su rezultati "korisni"?

.... Shiit has hit the fan!


 

to su oni testovi su su u hr koristili, pa ih veliki vođa onomad pljuvao kako oni nemaju zaražene jer su im testovi koje koriste sranje

Link to comment

Gde nam je forumska doktorka-imunoloskinja-virusolog, ocu da pocnem sa prevencijom pa me interesuje koje vitamine da kupim i koje dnevne doze da uzimam

 

Imamo li to negde na topiku?

 

D3

B

C

cink ? koji su brendovi dobri za absorbovanje

Link to comment

Mislim da nema takvih.

Osim ako nisi simpatično šaljiv i misliš na mustang :) Kad čujem "vitamin D", odmah pomislim na nju.

 

A ako misliš na naučnicu, nećemo RL, ali malko si promašio, čini mi se. Žena zna znanje svoje podstruke.

Edited by Malkmus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...