Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Kako im je to intro? Nisam je čuo na klipovima koje sam gledao, a prepoznao bih tu pesmu na pola sekunde, znam je u svaki mogući ton. :D

Link to comment

  

3 minutes ago, napadaj said:

Mislim da si postavio pogrešnu pesmu, ovo na 0:30 nikako nije Slayer - Raining Blood :D

 


Kakav Slayer o.O

Evo Screenshota :D

image.thumb.png.c6b22ec1ebe31deffdb0442301bd1b15.png

 

20_2x - Bust

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

Taj bi mogao da bude odličan. Dolazak u ligu i osvajanje titule iste sezone, utakmica finala u kojoj je igrao centra, izlasci, odnos sa Lerijem, HIV, Dream Team... Baš mnogo toga.

Link to comment
8 hours ago, napadaj said:

Taj bi mogao da bude odličan. Dolazak u ligu i osvajanje titule iste sezone, utakmica finala u kojoj je igrao centra, izlasci, odnos sa Lerijem, HIV, Dream Team... Baš mnogo toga.

+1

mnogo interesantnija prica. boston vs lakers, ncaa, jabbar, detroit dolazi, thomas i njihovi odnosi, dream team.. la 80-e, svasta ce tu biti, valda

draft 84. 

phila 80-ih, houston..

rajli je veliki dasa, veci i od popovica i djekson fila

 

Edited by bradilko
Link to comment
6 hours ago, napadaj said:

I to Irving predvodi, iako svakako propušta plejof. :lolol:

 

Pametan covek, lepo sam vec na ovoj temi rekao da je isti kao Kanye West, njih dvojica jedini imaju cojones da kazu ono sto zaista misle, a ne ono sto drugi ocekuju :)

 

On 23.5.2020. at 4:05, Бруклинский said:

Cak sta vise, on je kosarkaski Kanye West, apsolutno genijalan u svom poslu, ali neshvacen od strane velikog dela javnosti, bas kao Kanye.

 

Link to comment

Kajri je budala

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...