Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Zamisli da se sad da se pojavi novi Shaq i da igra protiv ovih sad petorki gde su svi manji od 6-8
Cuva ga 1 PJ Tucker npr
Kucao bi 38 puta svako vece. Morali bi stavljati shprajceve pod konstrukciju da izdrzi utakmicu.

Link to comment
17 hours ago, 189- said:

beal u netsima nema smisla. ne treba njima scorer bez odbrane, imace vec dva vrhunska takva igraca. treba im neki defanzivac i to vrhunski. npr holiday bi im bas legao na dvojku a i ne bi bio toliko skup kao beal.

 

Ako je verovati tracevima, ukoliko Beal bude trejdovan, sledeca meta je Ibaka koji postaje slobodan agent, Bruklin moze da mu ponudi MLE.

 

Kyrie, Beal, Durant, Ibaka, Jordan, to na papiru izgleda i vise nego solidno, svidja se meni i Jrue Holiday kao plan B, ali ipak vise preferiram plan A :)

Link to comment
16 hours ago, Plajvi said:

Hakim bog kosarke, sva ta elegancija u fintama, okretima i sutu + banane + trcanje u kontri...

 

Na ovom klipu se vidi i koliko je Hakim bio nepredvidiv do poslednjeg trenutka, pre suta. Evo i za Juinga, 1 velikog majstora naravno, mozes u nekom trenutku da pretpostavis hoce li ici na pivot ili nesto drugo. Drugo je pitanje mozes li da ga odbranis, naravno. 

 

Quote

amere je predstavljao robinson, a onda i onil

I da dodamo ovoj impresivnoj listi centara onda i alonzoa, koji je usao u ligu iste godine kao o-nil. Meni je on super kul jer je morao da se rve protiv najboljih a bio je najnizi medju njima. 

 

Subjektivno, iz te ere najboljih centara najmanje sam godivio Robinsona. 

Edited by pacey defender
Link to comment
48 minutes ago, Mos said:

Bilo koja postava sa precvalim Jordanom  pored živog Allena je automatski minus za Duranta i Kajrija, ma koliko bili drugari.

 

+1 i zlocin protiv kosarke

Link to comment
3 hours ago, Бруклинский said:

 

Ako je verovati tracevima, ukoliko Beal bude trejdovan, sledeca meta je Ibaka koji postaje slobodan agent, Bruklin moze da mu ponudi MLE.

 

Kyrie, Beal, Durant, Ibaka, Jordan, to na papiru izgleda i vise nego solidno, svidja se meni i Jrue Holiday kao plan B, ali ipak vise preferiram plan A :)

ibaka iskljucivo igra centra vec dve godine, tako da mi ni to nema smisla. jordan je bolje igrao na kraju sezone ali je allen svakako bolji izbor za buducnost. 

cenim da ce durant da se presalta na cetvorku jer mislim da nece vise biti u stanju da efektivno brani trojke. 

Link to comment
49 minutes ago, pacey defender said:

I da dodamo ovoj impresivnoj listi centara onda i alonzoa, koji je usao u ligu iste godine kao o-nil. Meni je on super kul jer je morao da se rve protiv najboljih a bio je najnizi medju njima. 

 

Subjektivno, iz te ere najboljih centara najmanje sam godivio Robinsona. 

 

I sve to uz probleme sa bubrezima koje je Zo imao

Link to comment
19 hours ago, Mos said:

Bilo koja postava sa precvalim Jordanom  pored živog Allena je automatski minus za Duranta i Kajrija, ma koliko bili drugari.

 

Istina, medjutim jasno je kao dan da su drugarski odnosi ocigledno iznad kosarkaskih, plus bojim se da ce i Allen biti trejdovan :sad:

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

lol, taman sam istrosio Barnsa i Stacka, sad opet sve iznova :D


:D
I ja se tako osecam :D 

Mada ostalo mi je par epizoda. Kul mi je bila i sa CP3-om. Taj podcast je dobar.
S Tatumom i Morantom onako, moze da se preslusa i pogleda.
Nash je kul skroz. Sa Hamiltonom je isto bila dobra prica.
Sweet Lou podcast mi je isto bio bas dobar. Jbt kako taj covek nekako fino deluje. Jos vise ga respektujem sad.
Boogie je OK, nista specijalno, Curry isto.
Nisam gledao KD-a, Traya i Wade-a.. verovatno sam jos neke propustio.

Najbolja mi je i dalje sa D.Greenom, kao i ona sa Carterom.

Sa Snoopom je cirkus :) 

Link to comment

Meni su jako gotivni jer sa sagovornicima prolaze kroz njihovu karijeru, ali dosta pricaju i o stvarima iza kulisa i kosarke, i o zivotnim problemima. Da dovedu neke "problematicnije" likove kao goste - AI3, Rodman, Son Kemp, Edi Kari - bile bi bas mocne epizode, a zivotno poucne, pogotovo za danasnje klince. Svi su oni pukli u nekom trenutku na nekim stvarima koje nemaju veze s kosarkom.

 

Darkeem, sto da ne :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...