Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Timovi od danas pristižu u Orlando. 

 

Vašington će igrati bez Beala zbog navodne povrede ramena ali ovo je hit za sada 

 

Mislim da za svo praćenje NBA lige u životu nikad nisam video ovakvu formulaciju abundance of caution

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Mislim da za svo praćenje NBA lige u životu nikad nisam video ovakvu formulaciju abundance of caution

 

To im je standardna fraza ove godine

 

Quote

NBA also shelves Pelicans-Kings game out of an abundance of caution.

 

Link to comment
10 hours ago, theanswer said:

Vašington će igrati bez Beala zbog navodne povrede ramena ali ovo je hit za sada 

 

Mislim da za svo praćenje NBA lige u životu nikad nisam video ovakvu formulaciju abundance of caution

 

Beal nadam se vise nece nositi dres Carobnjaka, a Dinwiddie nadam se vise nece nositi dres Mrezica, cak sta vise mogu odmah da razmene dresove :happy:

 

10 hours ago, 189- said:

dakle ostaju jos levert, allen i 12 g ligasa iz netsa. 

 

Nemoj da se zacudis ako LeVert i Allen dozive "povrede" dok budu obilazili Diznilend, odredjene voznje i atrakcije nisu pogodne za kolena tako visokih likova.

Ionako je cilj izgubiti sve utakmice i ne igrati play-off, bolje je eventualno imati lottery pick kao jos jedan trade asset, nego u doigravanju dobiti metlu usisivac.

Link to comment
25 minutes ago, Mos said:

Nisam skontao, zašto 1 senator piše Woju zbog poruka na dresovima? Da ovaj prenese njegovu poruku na tviterima, je l’ to?

 

Pisao je valjda ESPN-u, sad pitanje je zašto je baš Woj odgovorio

Link to comment
19 hours ago, Joe D said:

Pisao je Silveru i objaio na twiteru, a Woj ga napusio e-mailom.

Mislim da je pisao Silveru i tagovao Woja i jos nekoliko NBA reportera. Woj mu je poslao "fuck you" e-mailom. Cirkus u sta se pretvorio americki pro (I college) sport. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...