Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

29 minutes ago, Mos said:


Blejk Grifin za debele!

 

:jerry:

ako se pravi paralela sa fizikalijama/kucanjima, Blejk je za njega pojam kreativnosti...debeli kuca te jedno te isto, fucking boring

Link to comment

Obojica propustili većinu ruki sezone, obojica bili na 2k coveru (Blake sa još dvojicom doduše), obojica u okejiš timovima ali bez veće šanse za titulu.

 

I obojici će biti maksimum parkiranje jaja po desnima protivnika ispod obruča dok svi fotkaju brutalna kucanja.

Link to comment

Dokumentarci bas uzimaju maha, posle Magica najavljenog za sledecu godinu, stize i "Mamba Out" i to za...cirke 15 dana :ph34r: malo sam skeptican oko ovoga, nisu to materijali koje treba posto-poto zbrzati. Kakva god da je tema, ko god da su likovi, los dokumentarac je cesto predosadan. No, gledace se naravno.

  • +1 1
Link to comment
On 21.6.2020. at 9:32, goofs said:

Dokumentarci bas uzimaju maha

 

:lolol:

 

ovoj ligi se i ne isplati da ustaje iz groba.

bolje da samo snimaju dokumentarce o 80s i 90s i žive od toga.

svaku epizodu MJ dokumentarca je u proseku gledalo oko 5M ljudi , a playoff utakmice imaju manje od 4M gledalaca.  :D

Link to comment

kako se ubrzava ova korona, ne bi me iznenadilo da se ipak otkaze sezona...previse komplikacija i problema moze da iskoci u Diznilendu

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

kako se ubrzava ova korona, ne bi me iznenadilo da se ipak otkaze sezona...previse komplikacija i problema moze da iskoci u Diznilendu

 

Ali Lebron... Ali Prsten... 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...