Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

I Herel je napustio Orlando zbog porodičnih razloga. Gledah protokol, moraš svaki dan da budeš testiran i van bubblea i ako doneseš te negativne nalaze onda imaš 4 dana karantina samo. A ako ostaneš 7 dana ili više napolju onda imaš 7 dana bez obzira gde si bio. Klipersi su ovako spali na jednog centra u vidu Joakima Noe. 

Link to comment

Neverovatno je koliko se Klipersi potcenjuju. Pomenu ih svi po navici ali kad se poredi sa svršavanjem na Lejkerse i Bakse (opravdano naravno, Baksi bez pritiska publike prvi favorit verovatno) kao neko dosadno ubrajanje reda radi. Gledah ove razne treninge i Kawhi izgleda toliko kurcobolan i pun snage, kao da će ih sve pojesti za doručak.

Edited by Mos
Link to comment

Ma,guraju LAL zbog medija i Brona,jos na sve nema Bredlija i Ronda,LAC su po meni favorit u rangu 2017 GSW,iako imaju jacu konkurenciju od njih,pogledaj im samo klupu.

Edited by Bogotac
Link to comment

Nema tu  vise velikih favorita, igra se bez  publike , bez  prednosti domaceg terena , za sve timove  ce to biti  novo iskustvo , , kako ce igraci  da regaju na terenu,   ko se najbolje snadje u tim uslovima  taj ce i da osvoji  titulu,  mislim da ce biti mnogo iznenadjenja. Mislim da ce i sudjenje biti   zanimljivo, sudije cesto podlegnu pritisku navijaca i buke  , pa sviraju u korist nekih igraca i timova, sada ce biti malo teze da  navlace i guraju neke timove.

Edited by Micko8
Link to comment

Ček, Bogdanu će na dresu na leđima pisati Sloboda na srpskom? 

 

Budući head coach na aparatima

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

e jes mu ga suknuo, nece smeti na tv da izadje

 

bolje bi bilo vučiću pederu ali jebiga šta bi građanska srbija rekla 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...