Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Post je na temu maltretiranje saigrača od strane "psihopate" MJa. Očigledno su pa i ovde neki doživeli to gore od samih "maltretiranih". 

Link to comment

Ja sam zaboravio da je ovaj čovek i postojao. MJ ga verovatno nije maltretirao jer nije niži i beo, pa je postojala šansa da odgovori.

Link to comment

Horace je bio vise kao magarac, trpaj, trpaj ali do neke granice. No nije to bio (sam) MJ recept:

 

Horace’s issue was more the way Michael demeaned him openly. Michael followed Phil’s lead in a lot of ways. You couldn’t openly demean Pippen because he was so sensitive. You saw it in the playoffs and even later in the salary issues that he felt disrespected. Horace was going to be a marine if not a basketball player, that’s why he was so close with Johnny Bach the military guy. Michael knew that he could take it out on Horace, even if Horace didn’t like it, because Horace could take it where he couldn’t do that with Scottie. Phil took advantage of that too. If he wanted to yell at Scottie, he yelled at Horace, and Scottie kind of got the message.

 

https://www.msn.com/en-us/sports/nba/qanda-with-sam-smith-on-reporting-—-and-reaction-to-—-the-jordan-rules-covering-a-young-michael-jordan-and-the-last-dance/ar-BB13x2bL?ocid=spartanntp

Link to comment

Prica se da bi ostatak sezone mogao da bude organizovan po WorldCup sistemu, 20 ekipa (Kingsi yaay) u 4 grupe, svako sa svakim (verovatno 2x), prve dve idu dalje u plejof.

 

Hajp!

Link to comment

Gde si ovo pročitao? Mislim da su šanse za tako nešto baš male. Meni se lično ni ne sviđa. Najrealnije je za sad da se odigra sezona od 70 utakmica i da se posle toga igra plejof. Sa tim da postoji mogućnost da plejof bude 1-16 a ne po konferencijama. Problem u ovom scenariju su ekipe koje ne mogu da uđu u plejof. Za čije kurca zdravlje bi one rizikovale. 

Link to comment

mozda bi se krenulo od nule

 

ako je ideja 8+12 dizem ruku, ma dizem obe :fantom:

ako je 10+10 ne moze!

salu na stranu, ne deluje mi to kao dobro resenje

i sta bi ovih 10 preostalih, odmah na ladjenje

i to je bzvz ako se u nekom obliku nastavlja regularni deo sezone

Link to comment

8+12 je ideja, ne bi se delili po konferencijama, osim sto bi u zrebanju bio kljuc da ne budu vise od dve sa istoka u istoj grupi. preostalih 10 na ladjenje sto je u neku ruku i realno, ako ekipa ne igra PO nema potrebe da prolazi kroz ceo ovaj proces, niti gusi Diznisvet i povecava % rizika od zaraze.

 

Ovde sam citao. Meni se svidja ovo jer bi bas bio nesvakidasnji sistem za NBA ekipe, igrali bi mini-ligu gde bi vaznost utakmice bila znatno veca od one u regularnoj sezoni, pa ko se kako snadje. Ionako je sezona otisla u tri falusa, sa ovolikom pauzom ko zna kako ce izgledati timovi na startu, nije iskljuceno da oni koji su igrali dobro odu u tri lepe, i obratno. 

Link to comment

Meni se ne svidja nijedna ideja oko nastavka ove sezone, cak sta vise najvise bih voleo da lepo otkazu sezonu i da zapocnu novu tek kada bude dozvoljena publika.

Naravno, svestan sam da je u pitanju veliki novac i da zbog toga i vlasnici i igraci i sponzori zele da nekako ovu sezonu privedu kraju, iako ce biti bezveze.

Kakav god format da naprave i ko god da postane sampion, ta titula ce se uvek osporavati u buducnosti, bez obzira sta trenutno ljudi pricaju.

Dobro, verovatno ce sampioni biti srecni pa makar im i ne dodelili pravo prstenje na kraju, vec samo diplome i grupnu fotografiju :D

 

Jeste da mene niko nista ne pita, ali u nekom alternativnom univerzumu da me pitaju sta da urade sa ovom sezonom, predlozio bih Covid-19 Streetball Edition.

Znaci odaberu nekoliko lokacija kao sto su napusteni hangar, visoka zgrada sa ogromnim ravnim krovom, kao i jos neka slicna zanimljiva mesta.

Unutar svakog navedenom prostora naprave kosarkaski teren, naravno obruci sa metalnim mrezicama i postavljene kamere u svim uglovima.

Posto ne sme da bude publike, onda mora da bude ozvucenje svuda okolo terena, a zidovi da budu puni grafita, plus specijalni dresovi.

 

Pa eto, kad vec mora na silu, bolje neka naprave nesto toliko kreativno i ludo o cemu ce se decenijama kasnije pricati, a ne summer league bez publike.

Edited by Бруклинский
Link to comment
6 hours ago, Бруклинский said:

Meni se ne svidja nijedna ideja oko nastavka ove sezone, cak sta vise najvise bih voleo da lepo otkazu sezonu i da zapocnu novu tek kada bude dozvoljena publika.

Naravno, svestan sam da je u pitanju veliki novac i da zbog toga i vlasnici i igraci i sponzori zele da nekako ovu sezonu privedu kraju, iako ce biti bezveze.

Kakav god format da naprave i ko god da postane sampion, ta titula ce se uvek osporavati u buducnosti, bez obzira sta trenutno ljudi pricaju.

Dobro, verovatno ce sampioni biti srecni pa makar im i ne dodelili pravo prstenje na kraju, vec samo diplome i grupnu fotografiju :D

 

Jeste da mene niko nista ne pita, ali u nekom alternativnom univerzumu da me pitaju sta da urade sa ovom sezonom, predlozio bih Covid-19 Streetball Edition.

Znaci odaberu nekoliko lokacija kao sto su napusteni hangar, visoka zgrada sa ogromnim ravnim krovom, kao i jos neka slicna zanimljiva mesta.

Unutar svakog navedenom prostora naprave kosarkaski teren, naravno obruci sa metalnim mrezicama i postavljene kamere u svim uglovima.

Posto ne sme da bude publike, onda mora da bude ozvucenje svuda okolo terena, a zidovi da budu puni grafita, plus specijalni dresovi.

 

Pa eto, kad vec mora na silu, bolje neka naprave nesto toliko kreativno i ludo o cemu ce se decenijama kasnije pricati, a ne summer league bez publike.

vi nove generacije ce te nam glave doci! 

sad mi je jasan onakav muzicki ukus :fantom:

 

sve je bitno osim same sustine

kosarka, najbolji kosarkasi na svetu da igraju kosarku

to se trazi

ako je moguce

 

a sav taj zvucno, vizuelni ugodjaj, to moze za neki cirkus, spotove, rijaliti

ne mora u nba (citati divcevim glasom devedesetih n-b-a) :fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...