Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

2 hours ago, Sundance Kid said:

a na konto mil@nove emdzej fanbojstine i toga kako ne bi imao nista protiv da se druzi s takvim psiho, win at all costs likom, vec vidim scenu kako jordan na basketu lupa

samare i pickara naseg mil@nceta zato sto je odigrao jednu odbranu s 90% mogucnosti.

 

Nema razloga da se seljačimo... 

 

Lep pozdrav.

Link to comment

GoZ se zavrsio gluplje nego GoT xD

:D

ali dobri su komentari tokom tekme :D

"Watch Drexler, Watch Drexler" "which one is Drexler" "He is like.. a worse Jordan"

"Touch his face Rudy, touch his face!" "You think the plague can beat me?"

A sta kazu ono za Kukoca, nisam izvalio :D

Edited by Have_Fun
Link to comment
14 minutes ago, napadaj said:

Meni se nije dopala epizoda, ali kapiram da to ima veze i sa time što nisam gledao GoT.


Ni meni nije legla

Ali mozda je to bas i fora, jer se i GoT glupo zavrsio pa su fanovi bas popizdeli.
Moguce da su ih ovom epizodom ismejali da im pokazu koliko su zasrali kraj :D

Link to comment

Ja se upišao na Dzordana Farmara koji je farmer :laugh:

 

Za Tonija - valjda kao osveta Dream Teamu jer su kidisali na Kukoca na Olimpijadi.

 

Dobra je epizoda, otprilike sažetak poslednjih 10 strana ove teme i zaključak kako ce uvek svako imati svog GOATa.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

 

Dobra je epizoda, otprilike sažetak poslednjih 10 strana ove teme i zaključak kako ce uvek svako imati svog GOATa.


dobro da.. bukvalno sam se odmah setio PPP-a :D

Ali ne znam, ocekivao sam bas nesto, WOOOOOOOOOOOW!!!

Kao sto sam i ocekivao dok sam gledao GoT :mad:

Link to comment
3 hours ago, Sundance Kid said:

 

i meni je wilt chamberlain najbolji ikada. zbog tog coveka su menjali pravila. da bi ga zaustavili, ne da bi mu bilo lakse, kao sto rade za sve superstarove od 90ih naovamo.

 

ali razumem ljude za koje je to mj, covek je svakako simbol moderne nba lige.

 

a na konto mil@nove emdzej fanbojstine i toga kako ne bi imao nista protiv da se druzi s takvim psiho, win at all costs likom, vec vidim scenu kako jordan na basketu lupa samare i pickara naseg mil@nceta zato sto je odigrao jednu odbranu s 90% mogucnosti.

a nasem milancetu od miline suze same niz obraze teku

 

al ok, ukusi su razliciti

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

a nasem milancetu od miline suze same niz obraze teku

 

A jel kapiraš ono da si malo naporan, da ne kažem dosadan? 

Milanče je uvek bija za šalu, ali ti si baš ono, smarač. 

Nije meni problem, al zbog tebe kažem... 

Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

A jel kapiraš ono da si malo naporan, da ne kažem dosadan? 

Milanče je uvek bija za šalu, ali ti si baš ono, smarač. 

Nije meni problem, al zbog tebe kažem... 

ja sam pak utiska da sam mega giga ultra zabavan

 

valjalo bi da se nadje neki glas razuma(n) da presece 

Edited by pbg12345
Link to comment
8 hours ago, Milošica said:

 

Kakvo mišljenje vlada na ppp o ovome? 

 

Pele

 

u golfu i formulama crnac GOAT, naopako da ne bude u i fudbalu

Link to comment
On 20.5.2020. at 1:51, Бруклинский said:

 

Ja bih voleo kada bi Kevin Love bio amnestiran, posto mi deluje kao idealan fit uz Irvinga i Durenta :D

Mada mi je prva zelja neki trejd pomocu kojeg bi u Bruklin stigao Bradley Beal, nesto tipa Dinwiddie+LeVert+Allen+pikovi.

 

Lepo je sto onaj novi kineski vlasnik Bruklina cita i ovaj forum, a sada jos samo da nekako ubede Vasington da pristane na trejd :happy:

 

https://www.nydailynews.com/sports/basketball/nets/ny-bradley-beal-nets-wizards-20200521-6y2x66whwbaknn3kxwwwi62hni-story.html

 

Quote

Nets have internally discussed ways to acquire Wizards star Bradley Beal: source

New York Daily News |
May 21, 2020 | 2:39 PM
 

Immersed in their championship window, the Brooklyn Nets are in the market for a third star and have internally discussed avenues of acquiring Wizards guard Bradley Beal, the Daily News has learned.

 

It’s unclear whether Beal will become available, though his circumstances have prompted speculation. The two-way guard is among the league’s highest-paid players and on a Wizards team with a low ceiling. He signed a two-year, $72 million extension last year that quelled trade rumors but Washinton (24-40) is again lottery-bound.

 

The Nets will have to match salaries for any trade, with Beal earning roughly $29 million next season. Assuming Kevin Durant and Kyrie Irving are off limits, the Nets’ best assets are Spencer Dinwiddie ($11.5 million), Caris LeVert ($16.2 million) and Jarrett Allen ($3.9 million).

 

Edited by Бруклинский
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...